O TYM, ŻE PRAWDOPODOBNIE NIE ZYJĘ

Spałam cztery godziny, albowiem małżonek jadł był kolacje biznesową do pierwszej w nocy. Czy wkurwiło mnie to?… ALEŻ!… No skądże. Bynajmniej.

Bynajmniej w ogóle nie wkurwia mnie także fakt, ze wyglądam dziś JAK POMPON (ten z węgierskiej dobranocki, co skakał z drzewa ludziom na głowy). Zapomniałam wczoraj potraktować włosy odżywką, a na dodatek dziś wsadziłam je w paste do zebów. Do połowy. Nie pytajcie, JAK to zrobiłam.

Nie wkurwia mnie również, ze w puzzle ekspresie ta świnia komputer oszukuje i jak kończy mi się miejsce na podajniku, to zawsze przysyła te długie niebieskie (Martucha, przy naszym następnym spotkaniu cię stłukę za te pociągi).

W ogóle nic mnie dzis nie wkurwia!
MOŻE UMARŁAM?…

PS. NO PRZECIEŻ zapomnialam napisać, że TAKŻE W OGÓLE nie wkurwia mnie nowa szata graficzna Merlina! Nic a nic mnie ona nie wkurwia, gdyz po prostu zamykam strone i wychodzę stamtąd czym prędzej. Za kilka miesięcy będe bogata niczym Barbara Piasecka – Johnson, gdy forsa dotychczas przepuszczana w Merlinie pozostanie na koncie… CHOC ZNAJĄC SIEBIE, juz ja cos na to poradzę 😉

11 Replies to “O TYM, ŻE PRAWDOPODOBNIE NIE ZYJĘ”

 1. z merlinem to się przezz osoby trzecie spokojnie ustawisz – póki Ci nie przejdzie i sama nie zaczniesz zaglądać
  znaczy będziesz zlecać kupno

  tyle, że to będzie połączone z pewnym małym problemem – opóźnieniem, bo osoby trzecie będą chciały zakupy zdegustować i ewentualnością pochlapania tychże (zakupów, nie osób) pomidorową, bo mogą mieć zwyczaj czytanie przy posiłkach
  (że o zamoczeniu podczas czytania w wanne czy pod prysznicem nie wspomnę)

 2. Jedynki odkryłam dopiero dwa dni temu, a CARGO RETURN w ogole nie odkryłam do dziś 🙂

  EEEEEEEETAM!… Z tym returnem to łatwizna jest!…

  (bez jedynek i cargo return doszłam do 4 levela, a grasz w wersje onlajn czy sciągniętą?… Sciagnięta łatwiejsza!)

 3. jak te klocki nie nadążasz ładować do wagonów to masz tam jeszcze “cargo return”, no i po lewej stronie są jeszcze “jedynki” – czerwone kwadraciki do wykorzystania. Ja się zorientowałam dopiero po jakimś czasie że można z nich korzystać. Czy doszłaś dalej niż do 8 levela?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*