TOM. TOM, WYJDZ Z SZAFY

Na upały najlepszy jest sok poziomkowo – jabłkowy z wodą oraz South Park (wczoraj płakałam ze smiechu, jak Tom Cruise nie chciał wyjść z szafy oraz jak dzieci wysyłały orke na Księżyc za 200 dolarów, bo tyle chcieli Meksykanie za wysłanie orki na księżyc) (w ogole, PRZEPIĘKNI Meksykanie i ich centrum lotów kosmicznych).

Natomiast jeśli chodzi o problemy społeczno – polityczne tego swiata, to nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę z tego, ze Kraków cierpi na niedobór alkoholików?…

Albowiem jest taki myk, że miasto wydaje lokalom koncesje na sprzedaż alkoholu, przy czym przychod z tego tytułu można wydac tylko i wyłącznie na zwalczanie alkoholizmu. Ile w Krakowie jest knajp z koncesją – mniej więcej wiadomo (w okolicach miliarda).

W związku z powyższym brakuje im alkoholików do zwalczania.

O, jaka ładna chmura idzie.
Niech popada, niech ja nie musze podlewać ogrodu, bo mi się nie chce.

PS. O cyckach dla Tomka: z powodu upału dużo wyeksponowanych cycków chodzi ulicami.

11 Replies to “TOM. TOM, WYJDZ Z SZAFY”

 1. Radze wam przejsc sie ulicami sopotu/gdyni- tam to dopiero sa CYCKI!!!!! warszawa przegrywa:/dlaczego jest tyle pieknych kobiet, ktore chyba nie maja co robic, tylko chodzic opalone, wysportowane i jedrne- hate them all….:)

 2. dyndające cycki to jest ważki problem latem, nie można bagatelicować takiego zjawiska, bo niestety rozpraszają one uwagę prywatnych facetów w kierunku i zwrocie nierzadko przeciwnym jedynie słusznego 😉

 3. iiitam, pani dobrodziko, zaraz tam prowincja, a i u Wasz tyż opancerzone przeważają
  weź pani dobrodzika jakiego statystyka i posadź w dobrem obserwacyjnem punkcie, a się okaże na czyje wyjdzie

 4. Chyba tam u was na prowincji!
  U nas w Polsce Centralnej większosc biustów wystepuje w postaci niczym nie skrepowanej – bujają, dyndaja i sprężynują zgodnie z zasadami fizyki Newtonowskiej.

 5. cóż z tego, skoro one – cycki te – są zastanikowane? i to jeszcze na dodatek częstokroć pancernie i na silikonowych (sic!) ramiączkach?
  czy to nie widać, że je widać? ramiączka nibyprzezroczyste te?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*