SPOKOJ NAD TĄ TRUMNĄ!

Iiizi, iiizi!…
Kochaaaaani!
No chyba NIKT naprawde nie myślał, ze wygramy z Angolami, prawda? Nie, no bez jaj.

Ja bym się np. na serio zdenerwowała, jakbyśmy wygrali. Bo wiecie, tyle teraz proroctw o rychłym końcu świata – Nostradamus, huragany, powodzie, ptasia grypa, w dodatku zbezcześciliśmy kometę…. Jakby jeszcze na dodatek NASI WYGRALI Z ANGLIĄ to już naprawde, NAPRAWDE nic nie pozostaje, tylko spakowac książeczkę do nabożeństwa i usadowić się na jakiejś nieźle umieszczonej ławeczce, żeby mieć dobry widok na Sąd Ostateczny (a szczerze powiem, ze byłabym żywo zainteresowana wyrokami dla paru osób, w tym np. mistera Kulczyka).

Natomiast drogie panie, po wczorajszym seansie Sex & City (tak, tak, oglądam wytrwale, zbliżam się do zakończenia drugiego sezonu, mąż mi troche przeszkadza, wtryniając w DVD a to „Total Recall”, a to „Screamers”, ale ja się nie daje)… Czy zauwazylyzcie, moje drogie, w odcinku o seksie tantrycznym (poszly na szkolenie z seksu tantrycznego po tym, jak ten chirurg ortopeda usnął na Charlotte W TRAKCIE) – KTO zagrał specjalistke od seksu tantrycznego?…

Kto robił za manhattańską wyrocznię w tym zakresie?…

NASZA ELKA CZYŻEWSKA! Oto, kto!

I niech mi ktos powie, ze Polakow w swiecie nie doceniają! W zamian za cenny wkład merytoryczny, polskie kobiety powinny mieć 50… powiedzmy – 70% zniżkę na zakup serialu!

Na zakończenie – kwiz: Zgadnijcie, Kto i Czym Napierdala w Sciane Pod Moim Oknem. Od rana.

0 Replies to “SPOKOJ NAD TĄ TRUMNĄ!”

 1. A fe atak w Ciebie wierzylem.Jezeli ten mlotek tak bardzo CI przeszkada to go poprostu opiepsz lub opieprz niewiem jak sie to pisze.Nie zebym sie czepial ale panna z dobrego domu i cholera TAKIE slowa?

 2. Czy Ela Czyżwska to nie ta, co ją Polański chędożył? A propos, czy nie uważacie, że Polański wygląda jak kret? W dodatku ostatnio nakręcił film o małych angielskim uliczniku. W tym jest jakaś logika. Ciekawe czy facet z młotem nie czeka na hasło? Jakieś propozycje….

 3. Czyżewska jest genialna jako madame Shapiro. Te blond włoski koloru herabaty, to polskie wykrzywienie usteczek ku dołowi. Ale wiedziała, ze to jest jej pięć minut spiewu łabedziego. Ta emfaza przy uaktywnianiu “rooth czakram”

 4. Ja domniemuję, że krecik we własnej osobie wali różowymi ręcami, że se popsuł tipsy o te cebularze coś mu nawsadzała w weekend.
  No, ale nie zdiwiłbym sie że to jednakowoż Pan z młotem znowu ma drgawki, ba! trzęsiawkę na mysl, że tak przyjdzie mu spędzić resztę zycia pod Twoim oknem, a przy okazji tych super dreszczy odwala swoja krecią robotę.
  A może to Romeo??? Julio bez balkonu???? Wygrywa pneumatyczne serenady?

 5. No jak to kto? Krecik! Ktoś mu napchał jakichś badziewiastych cebulek tulipanów do wszystkich korytarzy, więc przyszedł do urzędu się awanturować, żeby porządek z tym zrobili.

 6. zgadzam się.
  inwazja.
  jestem kolejną osobą, pod której oknem napieprzają młotami pneumatycznymi.
  tyle że u mnie jest to 4 facetów…
  zaraz, zaraz…
  …A TELETUBISIÓW ILE BYŁO??????

 7. Taaa…
  Chyba rozpoczela sie INWAZJA TELETUBISIÓW.
  Na razie maskują się pod postacia Facetów z Młotami… Wyniszczą nas psychicznie, a pozniej przebiorą się w gąbke I PRZYJDĄ NAS PRZYTULIĆ…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*