Na zywo z Nory Bialego Krolika

W taka pogode jak dzis MARZE o tym, żeby mieć gigantycznego golfa z szenili w jakims slodkim kolorze – czekolady albo miodu, albo toffi. Takiego trzy razy za duzego, żeby się OWINAC i mieć przenosna NORE.

Co laczy Agate Christie z Terry Pratchettem? To proste: Przeczytalam wszystko co napisali i CHCE JESZCZE! Z tym, ze w przypadku Agaty to chyba niemozliwe… Chociaz – NIGDY NIE MOW NIGDY, jak mawia mój pies, kiedy po raz kolejny zostanie nakarmiony przy stole gnatami z kurczaka.

Na blogu – mania zagadek logicznych (wywolana przez przewodnika stada, KBB). Przypomnialy mi się wyklady z logiki, które pokochalam od pierwszego wejrzenia, bo babka powiedziala nam, ze podrecznikiem będzie “Alicja w Krainie Czarow” (MNIAM). I tam mielismy takie jazdy – co wynika z ponizszych trzech zdan:
1. Żadna kaczka nie tanczy walca.
2. Żaden oficer nigdy nie odmawia tanczenia walca.
3. Caly mój drob to kaczki.

I jak tu logiki nie lubic? Szczególnie, ze wniosek brzmi “NIE MAM OFICEROW WŚRÓD MOJEGO DROBIU” 🙂

A w ogole znalazlam dzis rano grosik na szczescie i mam takie pytanie – czy ja bym nie mogla zamiast GROSIKA znalezc MILION DOLAROW na szczescie?… Nie, zebym nie chciala pracowac – ja bardzo lubie COS ROBIC, ale lepiej gdybym robila to CHARYTATYWNIE, a nie ZAROBKOWO, prawda? Jakos tak SZLACHETNIEJ, no i może nie trzeba rano wstawac. Tak, wiec, droga OPATRZNOSCI (czy kto tam dzis ma dyzur)! Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej niesmialej propozycji.

0 Replies to “Na zywo z Nory Bialego Krolika”

  1. aa pozdrawiam bo widzę że uczęszczałaś do osławionej warszawskiej szkoły wyższej i w dodatku miałaś przyjemność uczenia się logicznego myślenia od niejakiej pani P. 😉

  2. w temacie znalezienia to najlatwiej znalezc psie gowno… jakby sie nie szlo zawsze sie w nie wdepnie…
    niektorzy sztuke wdeptywania wen opanowali – zaiste! szanowna pani – do p e r f e k c j i

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*