O TYM, JAKĄ BYM CHCIAŁA IMPREZĘ

Wykupili mi w Dealzie pikantne prażynki krewetkowe i zostały same łagodne. Bez sensu! Kompetnie bezcelowe jest napychanie się krewetkowymi prażynkami, które nie wypalają śluzówki w przewodzie pokarmowym. I tak zostałam w stanie bezkrewetkowopikantnym, a N. znowu wybył i nie mam się czym pocieszać. 

Natomiast podniosła mnie na duchu informacja, że Jennifer Lopez pękły spodnie na tyłku podczas koncertu w Chicago, czym ona się kompletnie nie przejęła i spokojnie dokończyła koncert z dziurą na dupie. U go, girl! A ja się przejmuję wielkością mojego tyłka – zupełnie niepotrzebnie, jak widać; teraz nawet jak mi garderoba trzaśnie, to zawsze będzie można powiedzieć, że się WYSTYLIZOWAŁAM na J Lo w Chicago, kurde faja. 

Czy „Motherland” na HBO nie jest wspaniały? Dlaczego, DLACZEGO Brytole potrafią robić takie seriale i mają taaaakie cudowne aktorki? Na czym to polega? Ruda, która zagrała u Ricky’ego Gervaisa jest taka słodka, że chciałabym ją mieć przy sobie na stałe, żeby rozjaśniała mi życie swoim podejściem (recepta na udane życie – obniżyć oczekiwania). I zapowiedziałam moim koleżankom, że motto naszej następnej imprezy to „Wczoraj było nieźle, obudziłam się z czipsami w gaciach” i NIE CHCĘ SŁYSZEĆ ŻADNYCH WYMÓWEK, zrozumiano? Nic mnie to nie obchodzi, że nie lubią czipsów.

A w Egiptowie rekiny zeżarły dwie turystki. Cóż zrobić – planeta się mści.

6 Replies to “O TYM, JAKĄ BYM CHCIAŁA IMPREZĘ”

 1. Dzięki za Motherland, to pierwszy serial, gdzie bohaterka robi głupie rzeczy na oczach innych, a ja nie czuję zażenowania 😉 Albo zmieniłam się albo serial jest więcej niż dobry 😉
  Od dawna powtarzam, że Anglicy potrafią w seriale. A Ruda jest rewelacyjna.
  Oglądałam Loot i chociaż nie angielski, nawet daje radę. Nie wiem dlaczego, ale pomyślałam, że to taki trochę babski Ted Lasso, chociaż niestety bez elementów angielskiego humoru.

 2. A takie rekiny to ja bym chętnie wynajęła. Żeby zeżarły paru półgłówków. Tylko, czy zwierzątkom nie zaszkodzi aby?

 3. Katy Perry też pękły gacie na wizji i jakoś fajnie z tego wybrnęła, więc możesz nawet wybrać, na kogo się stylizujesz 😉
  A czytałaś, że na Florydzie grasują afrykańskie ślimaki, które nawet żrą tynk i mierzą do 20 cm? Chociaż i tak jestem zdania, że kolejną rozwiniętą formą życia po człowieku na Ziemi będą grzyby. Już mają swój podziemny internet. Szkoda, że nie można z niego korzystać w tym życiu, bo może lepiej zachowują się w mediach społecznościowych niż ludzie.

 4. Bardzo proszę o uściślenie, dla mnie to bardzo ważne!
  czy chodzi o czipsy z bekonem/serowe czy czipsy paznokcie,
  bo zasadniczo wyobrażnia idzie w dwóch różnych kierunkach …..
  z poważaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*