O TYM, ŻE FACECI NIE SŁUCHAJĄ, A PSY CIERPIĄ

Dzisiejsza noc: cztery spacery pieska i pobudka o 4.15.

Spacery pieska z powodu pysznej przekąski, którą pancio jej przywiózł z Japonii – twierdzi, że to suszona wołowina kobe. Możliwe, natomiast Szczypawka za każdym razem ma po niej sraczkę i prosiłam go wczoraj – nie dawaj jej tego, bo będzie nieciekawie. Ale jak to powiada stara mądrość ludowa  – do faceta mówić a w kij pierdzieć to jedno i to samo. I jest to racja, tylko piesek cierpi (ona ma takie wrażliwe kiszeczki, biedactwo).

I dziś od rana mogłabym zagrać w teledysku do piosenki „Przez twe oczy czerwone (z żyłami)”.

Widziałam natomiast nagłówek w jakimś superku „Doda zmieniła zdanie. Rozbierze się dla potrzebujących” i uff! Trochę kamień mi z serca spadł, że życie wraca z powrotem na wydeptane ścieżki. Zastanawiam się tylko, czego ci potrzebujący właściwie potrzebują, ale to już jakby jest całkowicie poza mną.

A z tym zmniejszaniem piersi, a właściwie usuwaniem implantów to jest podobno trend i panie wrzucają zdjęcia na intagrama – z drenami i sączkami, jak na oddziałach onkologicznych. Nigdy nie mogłam pojąć, jak można się dobrowolnie skazać na coś takiego. I po co. Rozumiem – rekonstrukcja po mastektomii, zwłaszcza jednostronnej, bo kręgosłup może wysiąść (piersi są zdumiewająco ciężkie). Ale ja wielu trendów nie rozumiem, to samo mam z ustami – pontonami no i trudno, tak już sobie zostanę z tym niezrozumieniem w moim bagienku.

Jeszcze jedna interesująca wiadomość: „Z poligonu wojskowego w Drawsku Pomorskim wystartował prototyp polskiej rakiety suborbitanej BIGOS 4”. BIGOS 4! Popłakałam się ze śmiechu. A gdzie są trzy poprzednie BIGOSY, hę?

 

11 Replies to “O TYM, ŻE FACECI NIE SŁUCHAJĄ, A PSY CIERPIĄ”

  1. Bigosy od 1 do 3 spłonęły przed wystartowaniem 😉 Bigos! ciekawe, czy był konkurs na nazwę.

    ostatnio na instagramie zaatakował mnie filmik z powiększania ust. Myślałam, że zemdleję.

  2. Ja wielu rzeczy nie rozumiem, ale ja mam fobie na temat igiel w poblizu mojej twarzy, a opreracji jako-takich, ogolnie. Widocznie one nie maja.
    Bigos w sam raz, bo przeciez swieta ida, wstrzelili sie (hehe) w trend. A trzy poprzednie Bigosy pewnie ktos wpier…skonsumowal, jak ostatnia paróweczke hrabiego Barry Kenta.
    Zakupy w IKEI przez internet powiadzasz…jeszcze nie dojrzalam do takiej ekstrawagancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*