O PRZEMIJANIU I POWROCIE DYNASTII

Dobra wiadomość jest taka, że dziś ostatni dzień stycznia i będzie już tylko jaśniej i cieplej (SŁYSZY? Ma być cieplej!).

Zła wiadomość jest taka, że nie wiem, czy dobra wiadomość jest taka dobra, skoro dziś już OSTATNI dzień stycznia, czyli jedna dwunasta nowego roku za nami! Po prostu nie rozumiem, co z tym czasem się dzieje, dlaczego tak zapierdala i gdzie się podziewa normalnie ani się człowiek obejrzy, i nic mnie już w życiu nie czeka, co najwyżej decyzja, jaką chce mieć ramkę na nekrologu – cienką czy grubą. Jak mawiała moja Babcia – „zobaczysz dziecko, jak życie minie nie wiadomo kiedy”.

I jak tu nie popaść w alkoholizm? (pytanie retoryczne).

W dodatku w nocy było rzygane psem i się nie wyspałam (kto karmił psa surowym mięsem na hamburgery? No kto? NO KTO? Ech, ale co, uduszę go i skąd wezmę drugiego męża, żeby odkręcał słoiki i wynosił pająki? To i tak cud, że ten jeden się trafił.)

Ktoś wszedł na mojego bloga wpisując w wyszukiwarkę „plemniki w damskiej łazience”. Serio? A ja przez całe życie myślałam, że to rybiki cukrowe!…

I uwaga, przeczytałam dziś, że „Dynastia” wraca – z tymi samymi bohaterami. Mam nadzieję, że w pierwszym odcinku Alexis będzie miała wejście w kozakach za kolano, prowadząc na smyczkach trzech dziewiętnastoletnich kochanków. Na Crystle nie mam pomysłu, ona zawsze była taka jakaś rozmemłana.

12 Replies to “O PRZEMIJANIU I POWROCIE DYNASTII”

 1. Uwaga cytuję (serwis pogoda.wp.pl):
  “Jeżeli spełnią się wskazania amerykańskich meteorologów, to luty będzie w Polsce cieplejszy o nawet 4 stopnie niż zwykle. W takiej sytuacji mielibyśmy do czynienia z powtórką z roku poprzedniego, kiedy wielokrotnie na naszych termometrach gościły nawet dwucyfrowe wartości. Co więcej, ma być to miesiąc bardzo suchy, co pozwoli nam poczuć pierwsze tchnienie wiosny jeszcze zimą. “

   • Prognoza norweska zapowiada jeszcze więcej (mniej?), -14, a na 10 lutego… -18 nawet! No ale to dla mojego miasta, może dla Wwy i okolic mają lepszą prognozę. [Po kilku minutach] Nie, mają gorszą:(

    • Czyli wszystko się zgadza z tymi dwucyfrowymi wartościami. Nie róbmy problemu, o jakiś mały minus z przodu.
     😉

 2. Zawsze wiedziałam że z rybikami cukrowymi w łazience to jakaś globalna ściema. No bo co? Cukru szukają w łazience? W łazience? Nie mają mózgu?

 3. Kurcze, a tam ktoś z tej dynastyjnej obsady nie umarł? Coś mi się po głowie tłucze, że aktor grający Blejka Karingtona już passed away. Albo cudna Krystel. Ale chyba Blejk.

 4. To oni nie maja juz po 120 lat, ci bohaterowie?! jakos tak zapamietalam ich jako starych. (ale nigdy zbyt pilnie nie sledzilam, przyznam)

 5. Crystle zmieniła płeć. Jest teraz łysiejącym lowelasem. I przy okazji alkoholikiem. Skrycie kocha się w Alexis i to złamało jej/mu życie.
  Taki mam na nią pomysł.

 6. Aż dziwne, że jakaś feministka nie wymyśliła jeszcze metody na odkręcanie słoików, później mogłyby postulować wyginięcie samców.
  Jedynym słusznym rozwiązaniem na upływ czasu są drobne przyjemności, co by później nie żałować, że się czegoś nie zrobiło. I tak oto dzień rozpoczęłam od zakupu biletów na koncert muzyki filmowej Hansa Zimmera. Twarz się cieszy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*