O TYM, ŻE OOPS! HE DID IT AGAN

 

Drogi Pamiętniku, ZNOWU mi to zrobił. Zostawił samą na noc i dał w długą (podobno delegacja).

Akurat trafiła mi się ta noc, kiedy była PEŁNIA. Po prostu cos fantastycznego – w całej okolicy psy szczekały i wyły jak opętane, więc i Szczypawkę nosiło po całej sypialni. W pewnym momencie usiadła i spojrzała się na mnie takim przepraszającym spojrzeniem, jakby chciała powiedzieć „Sorry, pańcia, ale ten wilkołak co tu krąży jest już dość głodny i właśnie na serio się zabrał za nasze drzwi garażowe”.

Było bosko. Zwłaszcza z pobudką o piątej rano. Miałam ochotę o tej piątej w sobotę ZADZWONIĆ do jaśnie pańcia, chrapiącego po trudach uroczystej kolacji gdzieś w urokliwym hoteliku, ale nie jestem AŻ TAKĄ ŚWINIĄ.

Mój dzisiejszy horoskop:

„Nowy tydzień przywitasz w ponurym nastroju. Praca będzie Cię męczyć, a koledzy irytować. Wzajemne relacje z otoczeniem staną się nieprzyjemne i napięte.”

Dokładnie właśnie tego mi było trzeba do pełni szczęścia.

Idę jeść robaki.

11 Replies to “O TYM, ŻE OOPS! HE DID IT AGAN”

  1. Przeczytałam “znowu mi to zrobił” i pomyślałam o… piecu! Wiem, że tamten już nieaktualny, ale brakuje mi o nim opowieści:)

  2. Pełnia = wzost aktywności seksualnej kobiet (wg klasyka gatunku, nie ja to wymyśliłam). Dodaję tak o, ku pamięci. U mnie się sprawdza. I horoskop, który jest i moim, także. Pogrzeb w rodzinie się odbył.

  3. ciesz się że delegacja N. to nie jest samotna wyprawa kajakiem przez Atlantyk!…. wtedy samotnych pełni księżyca miałabyś ciut więcej…. a tak, po kolacji w hoteliku odpocznie i wróci do domu, zapali cygaretkę i wszystko będzie jak dawniej…

  4. Zaczynam podejrzewać, że sama piszesz swoje horoskopy 😉 A poza tym pełnia ma tę zaletę, że dobrze widać w nocy, więc nikt się nie pojawi znienacka 😛

  5. No taki wierszyk jest, Osieckiej zresztą – “Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, idę jeść robaki”. Jakoś tak.
    Taki skrót myślowy popełniłam, no.

  6. wez, bo sie kurna kanapka prawie na smierc udlawilam! Ide jesc robaki, Ty to potrafisz czlowieka zaskoczyc. Jestem pewna, ze wilkolakowi posunelabys taki tekst, ze stanalby jak wryty i nie wiedzial, co dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*