O PŁACZU ZA PĄCZKIEM

 

Obudziłam się z gruźliczym kaszelkiem ORAZ kot nam leje na drzwi od tarasu. W weekend poproszę N., żeby go złapał i przytrzymał, a ja na niego nasikam w ramach retorsji, bo MAM TEGO DOSYĆ.

Miałam taaki piękny sen – śniło mi się, że byłam u fryzjera i obcięłam włosy!… Tak z 10 cm za ramiona, czyli w moim przypadku – supermegakrótko. Niestety, obudziłam się, poklepałam po głowie – mop na swoim miejscu. Nadal mogę statystować w Rodzinie Adamsów jako Kuzyn Coś. Nadal muszę odwiedzić fryzjera na jawie. Brrrr.

Nieźle się zapowiada “The Closer”, tylko jest ryzyko, że się spasę. Kyra Sedgwick jest cudowną bałaganiarą i bez przerwy coś je, wszędzie ma poupychane przekąski, po pięciu minutach pilota zaczęło mnie ssać, a na scenie z pączkiem prawie się rozpłakałam (z powodu, że nie miałam pączka też).

0 Replies to “O PŁACZU ZA PĄCZKIEM”

    • Szczypawka dostaje amoku, kocisko włazi na kupe drewna do kominka czy pomiędzy jakies blachy, ona w amoku za nim i w najlepszym wypadku się uszarga jak nieboskie stworzenie, a w najgorszym pokaleczy.

  1. Nie chcę Cię martwić, ale Brenda po każdej rozwiązanej sprawie to robi. Z tym pączkiem. To taki rytuał zwycięstwa jest:) A serial znakomity, zazdroszczę, że tyle jeszcze przed tobą.

    • PS. Tylko czekać, aż koncerny spożywcze odkryją tę zależność i będziemy mieć na okładkach książek informację o lokowaniu produktów 😉

  2. Ja tak miałam z Grą o Tron, po kilu stronach robiłam się głodna, bo oni tam ciągle jedli albo pili coś dobrego.
    Closer będę musiała wypróbować, bo z Twoich ostatnich polecanek, Vicious i Episodes – super. Sama odkryłam (rychło w czas) Arrested Development. Mam jakąś słabość do dysfunkcyjnych rodzin 😉

  3. Ha, jako kociara wybaczam kotom różne rzeczy i denerwują mnie niemiłośnicy:) kotów. Muszę jednak przyznać, że kara za lanie po tarasie w wyżej proponowanej formie wydaje mi się wielce sprawiedliwa i na miejscu. Poproszę o relację z wykonania .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*