O? TO JUŻ?

 

No dobrze.

To może ja się położę i dostanę histerii w związku z tym, że właśnie statystycznie jutro minie mi PÓŁ ZYCIA (co najmniej).

Gdzie wino.

 

PS. JEST! Pierwszy prezent; “100 mów pogrzebowych”, Ks. Julian Smoleński, Warszawa, Skład Główny w drukarni Stanisława Niemiery, 1890.

26 Replies to “O? TO JUŻ?”

 1. Ty gó…ro! Zazdraszczam i gratuluję! Wiele pozytywnej antygrawitacji i samych teleportów do słonecznej Espanioli, czego i sobie życzę!

 2. Dopóki większość zębów masz rano w ustach, a nie w szklance i pamiętasz, w którym miejscu w łazience myje się rece, a w którym siusia- nie jest źle! Najlepszego, młodsza koleżanko!

 3. wszystkiego najlepszego Barb – na tę lepszą połowę życia – w słońcu nielitościwym (o
  ch!) i z kieliszkiem wina bez dna (czego i sobie życzę, albowiem, po 40stce też jest życie! ha! sprawdzone!)

 4. Barbarello, Ty te lepsze i gorsze dni potrafisz opisać tak, że ZAZDROSZCZĘ i żałuję że mnie nie spotkały. Dobra, bez tych o pająkach. Także, jakakolwiek połowa, ćwiartka, i inny pierwiastek – najlepszego! Pożyczę Ci słońca, oddam to jakie świeci u mnie nad głową (bo w przeciwieństwie, jestem z tych Panien zodiakalnych co nie cierpią, stąd masz w gratisie), morza wina, tapas, oraz masła. Oczywiście, skoro to życzenia urodzinowe to nikt nie myśli że tego dnia (ani żadnego innego) takie coś jak kalorie istnieje?! No. so I thought. 100 lat!

 5. urodziny dzień po mojej 10 tej rocznicy ślubu – i kto i kto ma większą traumę?
  ja Ci życzę tej drugiej połowy lepszej smaczniejszej i tłuściejszej
  i w zasadzie wtedy to się już nic nie musi
  sto lat sto lat
  i niech żyyyje nam
  kocham cię niezmiennie
  a przynajmniej jak nie założysz biustonosza to mąż cię najwyżej może spytać czy nie masz przypadkiem obrzęku kolan:)

 6. aj tam, zaraz “połowa”! przy dzisiejszych sposobach konserwacji to może to dopiero jedna czecia jest. A Ty się Barbarello umiesz przecież świetnie konserwować i masz do tego zbyt MŁODY UMYSŁ! – co potwierdzają Twe wpisy na blogu.
  Z okazji urodzin przeczytaj sobie dla relaksu “Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknał” Jonas Jonasson czyli “setne urodziny, huczna impreza w domu spokojnej starości i , jubilat, który wyskakuje przez okno….” ale pewnie już czytałaś.
  Serdeczności i trzymam kciuki za Ciebie , Twoje zdrówko i samopoczulenie (jak mówi mój syn) :)))) w TEN dzień!

 7. Barbarello-ciesz sie , zamiast histeryzowac .Wszak tak mloda, jak dzis, juz nigdy nie bedziesz 😀 ! (przeczytane na fejsie ) 😀 . A powaznie – wszystkiego najlepszego i samych szczesliwych chwil.

 8. powiedzialabym “nie mysl o tym pod tym katem” albo “ale jeszcze polowa przed toba!” ale nie powiem, bo gdy nadejdzie dla mnie Ta Chwila (a nadejdzie niedlugo) to juz nie bede taka madra zapewne 😉
  wiec powiem jak malgo: mysl o Hiszpanii, skup sie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*