O TYM, ZE NIC SIĘ NIE DZIEJE I KIECCE NA WESELE

 

Jakiś taki bezruch. Nikomu żona nie obcięła penisa, nikomu krowa nie wpadła z dachu do sypialni. Nikomu pies sąsiadów nie każe zabijać i zjadać listonoszy.

Sierpień miesiącem bezczynności, pająków i pomidorów.

No – nie cały, bo pod koniec sierpnia mamy wesele i mam dylemat, czy można iść w takiej kiecce, bo nie chce mi się chodzić po sklepach i szukać. A wesele jest mojej naprawdę bardzo małej i młodej kuzyneczki, która dopiero co stała na krześle przy stole i śpiewała „Chodźmy na sanecki chłopcy i dziewecki” (bez zębów z przodu), a tu ci masz – za mąż wychodzi.

O – dzwonek do drzwi, może cos fajnego przysłali!

Eeee, faktura. Bez sensu.

No nic, trzeba się chyba wziąć za tę Lady Aubrey, w końcu nic tak człowieka nie rozrusza, jak troszkę bigamii i trucizny, nes pa?

 

23 Replies to “O TYM, ZE NIC SIĘ NIE DZIEJE I KIECCE NA WESELE”

 1. Kiecka fajna,ale i tak owo “wypada” zależy od tego,jakie wesele.Jak bez specjalnego zadęcia,oprawy w stylu Dynastii czy innych tam takich itp. to jasne,że tak

   • Nienie, absolutnie nie czarny! Kolor ma taki między granatem a kobaltem, głęboki i intensywny, ale nie bardzo ciemny nawet.

    • Aaa! no to jest super. Zakladaj ją i koniecznie koronkowe stringi w tym samym kolorze (N. oszaleje 😉

     Jestem zdziebko przeczulona, bo jak ja brałam ślub w super kiecce białej z czarnymi dodatkami z koronki, to na zdjęciu ślubnym policzyłam jakies jeszcze 50 procent gości (*w tym rodzona siostra!) w strojach czarno-białych . A dokładnie te dwa kolory, czerń i biel są niepolecane na sluby. szlag by to! w sumie Twoja czerwona suknia lepiej się sprawdzila, no nie? I można ją jeszcze założyć na bal jako Makowa Panienka 🙂 (mój ulubiony stroj na wszelkie bale w dzieciństwie).

 2. Barb, nie jesteś na bieżąco 😉 Nikomu żona nie obcięła penisa, owszem. Ale pies odgryzł pijanemu mężczyźnie przyrodzenie. A biedak nawet nic nie pamięta. Ale stało się to na oczach sąsiadów, podobno…Sama nie wiem, czy wierzyć w te wszystkie krowy itp itd Pozdrawiam orzeźwiająco 🙂

 3. =>Klik. Dzięki! Trochę techniki i człowiek się gubi ;-)) Oczywiście, że się zgadzam, że się nadaje!! Pozdrawiam ps. Z tą taftą na ten upał to pojechałaś (eś)

 4. wystarczy skopiować link i wkleić w pasek adresowy 🙂
  zacna sukienka i niech ktoś powie, że się nie nada, to ja już nie wiem co się nada, chyba tylko kresz i tafta i tren ;))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*