O TYM, ZE BĘDZIE KĘSIM

 

Dobrze. To teraz proszę się ustawić w rządku, bo będę przesłuchiwać – KTO ODPOWIADA ZA TO, że do przedwczoraj nie oglądałam „The Good Wife”! I nie migać się, bo i tak odkryję, kto – znajdę i będzie musiał(a) za karę jeść oset.

Przecież to jest z Nurse Hathaway w roli głównej, więc powinnam się na niego rzucić, jak fetyszysta na używane rajstopy, od pierwszego odcinka! W dodatku, Big z Seksu w wielkim mieście siedzi w pierdlu za prostytutki – więc TYM BARDZIEJ. A, może się bałam, że to polityczny serial, nienawidzę. Okazało się, ze prawniczy – tez nie lubię, ale taki trochę inny, fajniejszy. No i jest Will, o którym wszyscy mówią, że to dwulicowa świnia, ale na razie jest dobry dla Carol Hathaway, a jak się uśmiechnie, to aż się człowiekowi robi miękko w dołku. I Kalinda, złośliwa jak osa i śliczna jak obrazek, ale od kolan w górę, bo nóżki musi mieć raczej takie sobie, skoro cały czas pakują ją w kozaki.

Dokładnie czegoś takiego mi brakowało w palecie serialowych smaków (tylko czy ona nie jest za dobra przypadkiem? Musi tak wszystkim wybaczać i być taka MIŁA I SZLACHETNA? Dam jej czas tak do połowy drugiego sezonu).

A córka sąsiada, ta, co ma jutro ślub, to chyba cały czas ma stres z powodu pogody. Bo niby się trochę ociepliło i nie musi sunąć w kożuchu do ołtarza, ale jednak na cała sobotę zapowiadają szalejące burze. Nie ma to jak zmoknąć jak kura w ślubnej sukni albo widowiskowo pożegnać się z welonem, jak trochę mocniej powieje. Ale co tam, młoda jest, niech się martwi – ze stresu się chudnie, a każda panna młoda się odchudza.

 

 

0 Replies to “O TYM, ZE BĘDZIE KĘSIM”

  1. straszliwie podatna jestem na to co tutaj piszą, brakowalo mi czegoś do oglądania i właczyłam tę Good Wife i po dwoch dniach konczę I sezon. Nie sądziałam, ze siostra Hateway jest w stanie coś innego, dobrego zagrac, a Kalinda – fakt, parę razy ma tam zwykłe buty – krzywiutenkie te łydki, oj krzywiutenkie, ale bużka i rola pierwsza klasa

  2. Good Wife jest goood 🙂 A jak już się nią nacieszysz, to polecam “Scandal”. Ma moc ! Drugi sezon właśnie się skończył 🙁

  3. Oglądaj, oglądaj, bo będą się tam pojawiać różne fajne persony 😉 Będzie taka ruda prawniczka (chyba mój namber łan) ale i bogaty psychopata itepe. A i dobra żona będzie miała swoje za kołnierzem, paznokciami czy gdzie tam.

  4. z tą pogodą i ja mam problem, ale to za tydzień (25.05)
    i to nie jest śmieszne !!!
    i w ostatnim tygodniu już nie trzeba się odchudzać bo sukienka już jest po przeróbkach i ciężko będzie jak jeszcze spadnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*