O TYM, JAKIE TO SĄ ZAWODY NA ŚWIECIE, A JA NIE WIEDZIAŁAM

 

Mam okropny horoskop na dziś, co za świnie, naprawdę. Czy horoskopy są po to, żeby człowieka zdołować? Nie są! Niniejszym wypchaj się, Gazeto, tartą bułką. Odchodzę na Onet.

(No i od razu lepiej – „Miłość: możliwe burzliwe uczucia; Zdrowie: pozbądź się emocjonalnego stresu”).

Jak ja mam się pozbyć emocjonalnego stresu, jak mi Hanka windę z duchem wysyła. Bardzo to miło z jej strony, ja i tak się dość boję wind, a jeszcze jakby mi duch wylazł w połowie drogi, to by mnie zdrapywali z sufitu, tyle powiem.

Natomiast wczoraj przyszedł do nas mail od pani z hotelu, która ma stanowisko, uwaga, bo to będzie dobre, AURA MANAGER. Czujecie? Manager do spraw AURY! Zadała nam mnóstwo pytań, na przykład czy wysłać po nas na lotnisko limuzynę (za 90 euro, no chyba bym musiała na łeb upaść, ile to kolejek w madryckich barach!). Jakie są nasze ulubione drinki. Jaką muzykę sobie życzymy w pokoju.

Ja osobiście CICHĄ. Zwłaszcza rano. Opowiadałam już, jak któregoś pięknego poranka na lekutkim kacyku udałam się pod prysznic, a mój ukochany mąż włączył sobie akurat FORMUŁĘ JEDEN i nie zauważył, biedaczek, że nagłośnienie jest tak ustawione, żeby w łazience leciał głos z telewizora BARDZO GŁOŚNO?… Ja po trzech minutach myślałam, że mnie rozerwie horyzontalnie i wertykalnie od tego jazgotu, a on się bardzo zdziwił, że chciał sobie spokojnie pooglądać telewizję, a tu przyszła małżonka w ręczniku, ociekająca wodą i wściekła, i go trąca. Kilka razy w życiu miałam go ochotę zamordować i to właśnie był jeden z tych razów.

Ale AURA MANAGER to musi być niezła fucha. Nie dla mnie, ale myślę, ze kilka osób by się odnalazło w takiej robocie. (Hanka mówi, że Aura Manager powinien się świecić przy dobrych ludziach na biało, a przy złych na czarno).

Ciekawe, jaki będę miała horoskop w El Pais.

0 Replies to “O TYM, JAKIE TO SĄ ZAWODY NA ŚWIECIE, A JA NIE WIEDZIAŁAM”

 1. Aura Manager brzmi całkiem melodyjnie w porównaniu ze stanowiskiem „Koordynator –do zbierania korpusów mowy”. Ogłoszonko przeliterowałam wolno i dokładnie, żeby się upewnić, że nie mam afazji i że zbieracze korpusów naprawdę istnieją.
  Te horoskopy ostatnio naprawdę jakieś podłe – może same sobie zaczniemy pisać b. pozytywne przepowiednie?

 2. “a tu przyszła małżonka w ręczniku, ociekająca wodą i wściekła, i go trąca.”
  Należy powołać komisję sejmową, która znajdzie odpowiedź na pytanie: dlaczego i czym tarła swojego małżonka barbarella, kiedy ociekała wodą!

 3. … na czarno i biało, to w tych bardziej elegnanckich hotelach. W tańszych, na przykład na tęczowo przy dobrych a przy złych na zgniłozielono, tfu

 4. TO wreszcie! No wreszcie ktoś docnił, jaką wartość może mieć aura!
  To idealne zajęcie dla mnie! Chyba nic konkretnego nie potrafię, ale jeśli idzie o aurę to jestem wymarzonym menedżerem.
  Ale… jak zawsze, jesteśmy zacofani i póki co potrzebni sa wyłącznie budowlańcy i brukarze, a tego niestety ja ni w ząb.
  No cóż!~Może w następnym życiu ;>.
  Ma ktoś może, przy okazji, jakieś życia na zbyciu? Ma ktoś?

 5. To z windą widziałam, osobiście się zastanawiam co zrobiłby autor pomysłu, gdyby jakaś starsza kobiecina zeszła na zawał, więc słabe to raczej.
  ps udowadnianie,że się nie jest spamerem jest co najmniej frustrujące

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*