O PRZYPALONYCH KOTLETACH


W Zoo w Australii urodziły się cztery diabły tasmańskie.


A ja przypaliłam patelnię schabowych przez Lisę Cuddy, która w czwartym sezonie Ally występuje jako Kobieta z Penisem. Oraz przez Roberta Downeya Jr. (czy o nie jest SŁODKI w tych okularach?…). 


(Gdyby mi ktoś, dziesięć lat temu, zasugerował, że większą satysfakcję będzie mi sprawiała patelnia schabowych, niż kariera w administracji publicznej, i że za dziesięć lat będę miała generalnie wylane na jakąkolwiek karierę, to bym mu podrapała twarz. Jak to nigdy nic nie wiadomo).


W ogrodzie mam Wyrzut Sumienia w postaci krzaków z borówką amerykańską, niezebraną (Pierwsza-Zona nigdy by do tego nie dopuściła). A ja się boję, bo na borówce siedzą ROBAKI (Hanka miała kiedyś świetnego lekarza, chyba nawet z zezem, który twierdził, że "Robaki, robaki, wszędzie robaki, wszystkich nas zjedzą robaki" – i trochę poniekąd się z nim zgadzam).


Oraz – czy to nie zagadkowe, że zarówno Moc Rycerzy Jedi, jak ogórek mają swoją Ciemną Stronę?…0 Replies to “O PRZYPALONYCH KOTLETACH”

 1. Diabelki tasmanskie na filmikach sa takie slodkie…

  Ale nie nalezy sie rozczulac: “Charakterystycznym dla niego jest smród, gdy jest przestraszony, głośne wrzaski i zawziętość w czasie pożywiania się.” (wiki)

 2. Koty,trzeba miec koty! Polują na muchy i komary i inne takie latajace po mieszkaniu.

  Baska, ty wiesz ile kg takich borówek kosztuje w sklepie?, ło matko z corką, ciesz sie ze masz za darmo !

  ( uwielbiam,jadłabym do rozpuku! )

 3. całe życie szukam sposobu na bezśladowe zabijanie komarów w domu. Pogodziłam się już z faktem, że z racji niechęci do robactwa nie dla mnie dalekie podróże i domek pod lasem. Ale to nie rozwiązuje wszystkich problemów bo komary wstydu nie mają, nie patrzą co las co miasto. Choćbym nie wiem jak się starała, po każdej mojej gdziebytności pozostawiam po sobie trupy na ścianach. Nie takie krwawe rozplackane – staram się – ale zawsze truchło.

 4. Jak juz zebralas, to polecam nalesniki z jagodami. Takie amerykanskie, puchate – Zebra powinna wiedziec, o co mi chodzi 🙂 Na maslance najlepiej.

  Albo gofry z jagodami w ciescie. Tez pycha.

  Choc ja osobiscie z jagodami najlepiej lubie pierogi, ale wtedy jagody musza byc prawdziwe polskie. Nie masz takich pod reka? 🙂

 5. Zebrałam miseczkę, tak z zewnątrz, żeby nie wkładać łapy do krzaka do środka (osy, ślimaki, pluskwiaki takie zielone, pająki, takie małe z ryjkiem – ścisk jak w Kuala Lumpur).
  Później jeszcze ciężarna trochę zebrała.
  Ale nadal wiszą owoce – dojrzałe i zielona. MÓWIŁAM, ŻEBY NIE SADZIĆ NIC JADALNEGO, BO PÓŹNIEJ TO SAME PROBLEMY!

  Sesz, ty mnie JA CIE BARDZO PROSZE nie załamuj z tymi przymrozkami. Lata jeszcze nie było, a ty o przymrozkach!…

 6. a propo’s borówki amerykańskiej- słyszałam, że zbiera się ją jak nadejdą pierwsze mrozy (czyli za tydzień hehe) bo wtedy nie będzie miała goryczki.
  no chyba, że to wczesna borówka amerykańska, to powinnaś ją zerwać teraz.
  ale nie upierajmy się przy tym 🙂

 7. ja jestem dobra na takie zbieranie z krzakow. uwielbiam.jesli nie kluje zbyt mocno moge wlezc na kazde drzewo czy welzc w krzaki:D
  A ja dopiero zobaczylam ze Billy umarl byl.No coz,jakos przeoczylam te odcinki . Teraz powterzaja gdzies w telewizorni to nadrabiam z przyjemnoscia i odliczam za 11 dni Madryt:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*