O DEPRESJI

Mam depresję przedurodzinową, spoko.

Na melodie "Nic mnie już w zyciu nie czeka, co najwyżej BOB z hotelu ROMA".

(Czytaliscie forum "Faceci z Egiptu"? Jest to cos niesamowitego. Z podobnie zapartym tchem oglądałam "Obcego". I odnajduję wiele analogii pomiędzy tym stworzeniem, które popylało sufitem i nie mozna było się z nim dogadac NIJAK, a treściami z tego forum. Niemniej – szalenie fascynujące).

19 Replies to “O DEPRESJI”

 1. Do ego – ja mam na początku roku, znam ten ból. najbardziej mnie pocieszyło, jak ktoś nizej napisał, ze dzien po urodzinach juz sie o tym nie mysli. ;-)))

 2. Był! Widziałam plakaty, jak byłam w Krakowie.
  Ale zbojkotowałyśmy marsz, bo jest konkurs na NAJLEPSZE PRZEBRANIE dla jamnika. Jak mozna PRZEBIERAC JAMNIKA?…

 3. co do urodzin:
  Wy się cieszcie, że nie macie urodzin na początku roku, tylko pod koniec (no, powiedzmy). jakbyście miały na początku, każdą kolejną wiosnę witałybyście boleśnie o rok starsze (jak ja). A tak to już zdążycie zapomnieć do następnej wiosny… ;P

 4. A ja się nie śmieję z Habisiówien.
  ja się przerażam, jak strasznie proste w obsłudze mogą być kobiety i chwalę Boga, że faceci tego nie kapują.

  a urodziny? co to takiego? ;-PP

 5. Znalezienie sobie tła na którym wygląda się jak tytan intelektu działa zazwyczaj na ego terapeutycznie i wspomagająco. Znam to z autopsji 🙂

 6. Co zabawne, te dziwne formy życia grawitują ku sobie i tworzą coś jakby fraktale – w tym wypadku forum o Habibich. Mogłabym je oglądac z mikroskopem. Dla pewności odziana w kombinezon kosmiczny NASA, żeby mnie nie oblazło.

  Znałam taką jedną, która wydawała mi się przeciętna intelektualnie, pojechała do Egiptu i wróciła jako krzemowa forma życia. Przywołując wspomnianego już Pratchetta – może one faktycznie mają mózg z krzemienia, jak trolle i zbyt wysoka temperatura powoduje u nich głupienie? Ubrać je w czapki z wiatraczkami i może dojdą do siebie.

 7. bo to chyba w ogole nie jest zadne bialko i DNA, raczej jakas forma zycia oparta na krzemie, posiadajaca kamien zamiast mozgu.
  o urodzinach i depresji nawet nic nie mow. mi zostal jeszcze miesiac.

 8. Ja tego forum nie ogarniam. One są wszystkie podstawione? Bo to chyba nie może być naprawdę? Od takiego natężenia głupoty w jednym miejscu to się chyba czasoprzestrzeń zakrzywia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*