NIE TŁOCZCIE PIECZAREK*

 

Jednak nienawidzę poniedziałków jak dżumy płucnej.

Od rana siedzę i zastanawiam się, czy bardziej mam ochotę się rozpłakać, czy zastrzelić.

 

Oglądamy tego Jacka Bauera, sezon trzeci, i bardzo dużo ludzi mnie wkurwia. O czym informuję N. na bieżąco.

 

– Bardzo dużo ludzi cię wkurwia – zauważył N. po kolejnym komunikacie. Po chwili dodał: – Rozmawiałaś już o tym z muchami?…

 

No nie lubię ludzi, za to lubię masło kakaowe. Sztyft, skład – 100% masła kakaowego. Pachnie tak, że Zebra go nadgryzła („No co, przecież to masło kakaowe, jadalne, nic mi nie będzie chyba”).

 

W weekend ma nie padać, bo jedziemy do Krakowa. Czy pogoda mnie słyszy?

 


* – bo pieczarki zbyt stłoczone na patelni flaczeją i puszczają sok, a chodzi o to, żeby pozostały jędrne, co w pieczarkach na modłę hiszpańską jest ważne.

21 Replies to “NIE TŁOCZCIE PIECZAREK*”

 1. no tak… no tak… to oczywiście uogólnienie, ale oparte na widocznym trendzie. Mowa o większości i ja osobiście coraz częściej się z tym spotykam.
  Wystarczy popatrzeć na twarze ludzi na ulicach, ile w nich pogardy dla innych , kompleksów (przynajmniej tu w Wawie). Ile sympatycznych roześmianych czy życzliwych twarzy widziałaś na ulicy ostatnio?
  TYLKO CO TO LUDZIOM DAJE? NO ZASTANAWIAM SIE: CO???
  Tak mi Adler śwista po głowie…kompensacja, hiperkompensacja…te sprawy

 2. No nic dziwnego, ze Polki najwredniejsze, bo z najwredniejszej nacji się wywodzą.
  Tak zawistni są tu ludzie. DLACEGO TAK JEST??? :((((

 3. Dzisiaj przeczytalam bardzo interesujacy artykul na Onet. Wg badan, baby sa wredniejsze niz faceci a Polki sa podobno najgorsze ze wszystkich nacji. Przynajmniej mam wytlumaczenie dlaczego sa w dni w ktorych wystrzelalabym kazdego kto stanie mi drodze…

 4. nstpq (non-stop-pieczarki, qurcze)
  Dzisiaj nadziewane (nie tłoczone)mięchem :), czosnkiem i pomidorkami! W ramach walki z cholesterolem, co się do mężusia przyczepił jak ten rzep.
  AAAAChętnie przyjmę przepisy na takowąż przypadłość 🙂

  I… juz nie mogę się doczekac kiedy bedę wołowinką nadziewać moje brytki. Tzn same sie będa nadziewać ;->

 5. Mnie wkurwia to,że mam tak dużo wspólnego z pieczarkami:-)Porządne nie ciemnieją,zostają jędrne,woda odparowuje.I to też mnie wkurwia,że to wiem:-)

 6. przychodzi baba do lekarza i mówi panie doktorze wszystko mnie wkurwia – on na to niech pani idzie do lasu przytuli sie do drzewa to pania ukoi – już próbowałam to mnie wkurwia!oj to został tylko seks możemy wypróbować – więc baba sie zgodziła – po jakimś czasie baba się odzywa do lekarza – panie doktorze albo pan wkłada albo wyjmuje bo zaczyna mnie to wkurwiać

 7. Mnie wkurwiaja na ulicy panienki z głupio zadartymi nosami do nieba. boszszze… co to za styl
  No i inni Polacy tez mnie naogół wkurwiają, prawie wszyscy.
  Natomiast za granicą – jak ręką odjął!

 8. Miałam kiedyś balsam do ciała, który bardzo przekonująco pachniał bananami. I koleżanka mi go zaczęła wyżerać. Ale szybko jej przeszło. I to w dodatku na wylot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*