O SOLE MIO

 

Błagam, niech ktos wypuści bardzo duzo CO2 i to szybko. Kupmy wszyscy mnóstwo wody mineralnej i ją wygazujmy. Ja już nie mogę, nie wyrabiam w tej zimnicy. N. mówi, że jak kupię jeszcze jeden polarowy koc, to mnie udusi. Bo z każdego sklepu wychodze z polarowym kocem, nawet z apteki i z warzywniaka. Nic na to nie poradzę, ciągle mi zimno. ZIMNO MI OD OŚMIU MIESIĘCY z bardzo niedużymi przerwami.

 

Klikam jakies niusy a tam, że za cztery lata rozpocznie się mała epoka lodowcowa. Super. Naprawdę super.

 

Po ile chodzi butla CO2, takiego do spawania?…

 

Dzis w Trójce redaktor Mann puścił jakiegos faceta, który opowiadał o swoim potwornym snie ze ślimakami w roli głównej. Ja na temat ślimaków opinię mam wyrobioną: piją herbatę ze spodka i OBSERWUJĄ człowieka – są potworami. Naprawdę krwiożerczymi potworami udającymi niewinne stworzonka. Ostatnio zaczaiły się w młodej kapuście. Na pewno chciały się w nocy rozleźć po domu i nas udusić. To było naprawdę straszne, wywaliłam połowę kapusty, a i tak jednego przekroiłam na pół (i nawiedza mnie to w koszmarach sennych). Jedna dżdżownica też się zaplątała, ale wyglądała na niewinną i skołowaną. Wypuściłam ją.

 

Chcę do domu wariatów. Ogrzewanego. Bez okien i bez wyjścia na trawnik.

 

0 Replies to “O SOLE MIO”

  1. Hm, moze Jusek ma,ale Barbarello zapytaj moze Zebre coby ci przywiozla kocyk ,Mikrofiber na nich pisze czy cos, takie wlochate, mieciutkie i mozna prac w pralce,sa cudownie cieple!!!

  2. ja nie wiem, jak to jest ze spawaniem.. ale co2 kupuje się do akwarium, żeby roślinki rosły, popytaj w sklepach zoologicznych. znajomy z takiego sklepu doradził mi zrobić bimbrownię-coś tam sobie fermentuje z cukrem a bąbelki dwutlenku węgla lecą do rybek.. przyjemne z pożytecznym:)

  3. Niektórzy na forum Gazety piszą, że to wszystko, co nas dotyka, nie wyłączając pogody, to plagi egipskie, którym winna jest PO;)
    Uszczypnijcie mnie, proszę:)

  4. Dzisiaj mi było gorąco!! Pierwszy raz od ośmiu (wierzę Ci na słowo) miesięcy. Tyle, że zaś przesadzili w drugą stronę!! A może za dużo tego CO2 wypuściłaś? Może dawkuj jakoś rozsądniej! Bo stanie w korku na “autostradzie” A4 w takim skwarze, to nie do wytrzymania!! Ani dla ludzi, ani dla samochodów… Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*