CHYBA IDZIE KONIEC SWIATA

 

Cały weekend przekiwałam się na sofie, żując koc. Może ta pogoda do czegoś się nadaje (na przykład do wpadania w alkoholizm), ale nie do życia.

 

Trochę się przeprowadzałam. Po kawałeczku. Znacie ludzi, którzy odrywają plaster po milimetrze?… To ja. Nie umiem szarpnąć plastra, a do morza wchodzę godzinami („kochanie, tamta pani zdążyła się wykąpać i już wyszła, a ty wlazłaś w tym czasie do pasa”). Nie potrafię PROSTO W OCZY przyznać mojemu staremu mieszkanku, że je opuszczamy. Czuję się jak świnia, kiedy wracam z torbami pełnymi rzeczy wyniesionych stamtąd.

 

Pytanie otwarte – CO JEST ZE MNA NIE TAK?…

 

Olaf odebrał sobie samobójstwo tym razem w Krakowie, mówiłam już?… Zastanawiamy się z Zebrą, co powstrzymuje właścicieli roverków przed nabyciem kanistra benzyny i uczynieniem z nich światełka do nieba. Chyba tylko ich niewątpliwa uroda. Jak z kobietami.

 

PIT-a robię. Znalazłam wszystkie PIT-y i normalnie zamierzam go złożyć. Grubo przed terminem. W dodatku znalazłam zdjęcia do dowodu, zrobione ze dwa lata temu i schowane tak, żeby na pewno ich nie zgubić. Koniec świata idzie. Jak ja zaczynam mieć porządek w papierach, to trzeba zacząć wypatrywać ogromnej asteroidy o trajektorii kolizyjnej z Ziemią.

0 Replies to “CHYBA IDZIE KONIEC SWIATA”

 1. znaczy jak coś pieprznie w Matke Ziemie to przynajmniej będzie wiadomo, kto za tym stoi.
  I wyciągnie się konsekwencje, oj wyciągnie…

 2. Stary dostał rozliczenie z pracy i też czeka mnie pitologia. Ale, jako ze będzie całkiem spory zwrot, to nie będę się z tą wredną robotą ociągała! Pozdrawiam. Ja z tych co to radykalnie i zdecydowanie odrywają plastry. Tylko czasem mocno żałuję…

 3. Spoko ja tez po kawaleczku.
  Musze upomniec sie o PIT-y z dwoch poprzednich pracodawcow, a sie BOJE i czaje sie juz tak od tygodnia.
  Zeby tylko nie musiec sie do nich odzywac.

  Istnieje jakas komorka TERMINATOROW PITOWYCH ktorzy by je za mnie odzyskali???????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*