O PODLOSCI LUDZKIEJ – ZASADNICZO

 

Gadamy od rana z Rogiem, który młody jeszcze jest (za młody na Heroda) i nie wierzy mi, że ludzie potrafią być takimi świniami, ze wódkę weselna fałszują. A tak! Nie ma już dziś żadnej świętości! Przyklejają historyczkę do krzesła, fałszują wódkę weselną, a nawet donoszą na księży!

 

Taki mam przypadek w okolicy, gdzie księdza zapuszkowali, bo pieniędzmi z tacy spłacał kredyt w banku. Kredyt zaciągnięty na budowę domu. Dla kochanki. O WIELKIE MI CO. Tej samej od wielu lat (i co Święto Zmarłych to w nowym futrze). I co to komu przeszkadzało?… Podłość ludzka nie zna granic.

 

Zjadłam sałatke z McDonaldsa. Oficjalny dowód na to, że swiat się ma ku końcowi.

 

Wczoraj mój osobisty tatuś oddał mi „Odd Thomasa” Koontza, ręce mu się trzęsły – „Jaka straszna ksiązka! Jak on to opisał! Straszne to! Normalnie cos potwornego!… MASZ COS JESZCZE TEGO AUTORA?…”

 

Ha.

 

W horoskopie na dziś mam sobie zostawić margines swobody i nie tracić kontroli nad rozwojem sytuacji.

 

A śniło mi się, że byłam z Zebrą na plaży, i najpierw się zapadłam w mokry piasek, a później porwała mnie fala. Znaczy – oszałamiająca kariera, tak?…

 

0 Replies to “O PODLOSCI LUDZKIEJ – ZASADNICZO”

 1. fałszywa wódka weselna? no to chyba ślub nie ważny … i CBA, CBŚ,ARCHIWUM X, GROM, PIORUN i inne tego typu by trzeba było poinformować. niech coś ktoś w końcu z tym bałaganem zrobi !! 🙂

 2. “A śniło mi się, że byłam z Zebrą na plaży, i najpierw się zapadłam w mokry piasek, a później porwała mnie fala. Znaczy – oszałamiająca kariera, tak?”

  no… oszałamiająca kariera meduzy

 3. A mi dziś się śniło wiele, wiele, bez liku i wszystko oczywiście zniknęło z pamięci 😉 poza jednym zdaniem “W życiu wiele rzeczy dzieje się samych”.
  Moje motto na dzisiaj 😉

 4. Świat zbliża się ku końcowi i to jest informacja pewna i nieodwołalna, albowiem ja – JA, która przez ponad 20 lat życia patrzyłam na śledzie z obrzydzeniem i pogardą, bo było to chyba jedyne pożywienie na świecie, którego z całego serca nienawidziłam – zeżarłam dzisiaj śledzie na śniadanie i chcę jeszcze. Od dzisiaj śledzie są moim najukochańszym żarciem.

  Pochowajcie się w schronach jakichś, mówię Wam.

 5. NIE NIE NIE
  Nie godze sie na to.

  NIE MA MOWY.
  Nie dosc ze swiat i tak podly jest, to JESZCZE NAWET WODKE na W E S E L U falszuja?

  no fucking way.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*