MROCZNY PLAN, PAPILOTY I RECENZJA

 

Plan był taki, że porywamy Roga, pakujemy go do piwnicy, wrzucamy mu żarcie, fajki, a on nas rysuje, rysuje… Bo NIKT nie rysuje Lejdis tak, jak Rog!

 

No to musimy wykopać większa piwnicę.

Bo po poniedziałkowych występach gościnnych porywamy jeszcze:

– Kasię wizażystkę – ona nie pali i raczej nie je, bo jak ktos ma 4 cm w pasie, to chyba niewiele je?;

– Adama fryzjera. Który pali.

 

Tak, że będziesz się musiał Rog troche posunąć w tej piwnicy i zsocjalizować. Ale nie martw się, Kasia jest prześliczna i bardzo miła. A Adam zakręcił nam bardzo spersonalizowane papiloty – ja miałam precle a la Księżniczka Leja, a Hanka – zadziorne różki. Przemarsz w tych papilotach do taksówki, po biurowcu pełnym ludzi, w tym – przejażdzka zatłoczoną windą – bezcenne.

 

Wczoraj, jak odwoziliśmy Hanie na pociąg i zostawiłam mojego męża samego w samochodzie na 3 minuty, to wsadził palec do zapalniczki i usmażył obie opuszek. Naprawdę…

 

(Chwilę trwało Hanki odprowadzanie, bo w kasie przed nią stały Babunie Piekieł, które kupowały masę biletów za potworna forsę – albo zdefraudowały fundusz emerytalny, albo rabnęły wnuczkom prezenty)

 

Oraz widziałam taki jeden polski film… czekajcie, jak on się nazywał…

Aaaaa, już wiem! „Lejdis”.

 

ŻADNA MATKA NIE JEST OBIEKTYWNA, TAK?????

CHCĘ JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!

 

A tu jeszcze CAAAAAAAAAAŁY miesiąc z ogonkiem do premiery!…

 

8 Replies to “MROCZNY PLAN, PAPILOTY I RECENZJA”

  1. Myslalam ze kupisz jej centymetr,zeby zmierzyla ta 4centymetrowa talie dokladnie. Zebym dokladnie wiedziala,za jaki wymiar mam ta kobiete nienawidzic;P

  2. Cos widze, ze Rog gra na dwa fronty. Tutaj piwnica, u mnie zamowil sobie bude kolo domu. Chyba ta buda bedzie NIEOCIEPLANA, cos czuje.

    Baska kupie ci centymetr na gwiadke. Bedziesz sobie odcinac do premiery 🙂

  3. hmm… moze nacisnij guziczek Ctrl (moze byc ten w lewym dolny rogu klawiatury) i jednoczesnie nacisnij 0 (zero w sensie). Kto wie co sie wydarzy?
    PS. Piszac “w lewym dolny rogu” nie mialem na mysli, ze Rog jest jakis lewy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*