KURNA ŻESZ OLEK (ZNACZY ALEKSANDER)

A kręgosłup mnie tak rypie, jakbym miała jakiegos półpaśca. Albo wręcz całego paśca.

Podejrzewam krzaki lawendy i sofy z IKEA.

Sofa z IKEA bowiem to mebel, który dasz radę skręcic sama, kobieto. Nawet trzyosobowy i nawet rozkładany. Jest pakowany w zagadkowych zestawach, których poszczególne elementy sa trochę ciężkie, ale jak rozkminisz co do czego i podeprzesz dźwignią, to dasz radę. To mówiłam ja, specjalistka od skręcania sof, podczas gdy mężczyźni siedzą pod altana, pija piwo i kopca cygara i przychodza na gotowe z kluczem 13 (kupcie sobie kilka sof w IKEA, podobno klucz 13 trudno jest dostać, a daja jeden gratis do każdej sofy!) i mówia ODSUŃ SIĘ KOBIETO BO TU TRZEBA DOKRĘCIĆ SRUBY.

Być może boli mnie ten jakże zaszczytny organ grzbietowy z postaci nadwagi, albowiem przeżeram się ostatnio jak małe prosiątko w deszcz. Etam, małe… JAK CAŁKIEM SPORY WIEPRZEK.

Nigella Lawson powiedziała, że jeśli ma do wyboru zajebisty ciuch albo zajebiste jedzenie – to wybiera jedzenie. Troche bym na to patrzyła przez palce – jej mężem jest Saatchi, więc laska raczej nie przeżywa dylematów w stylu „Hm hm hm, sushi czy spódniczka z Solara” – ale coś w tym jest. Bardzo ja lubię. Z każdym moim – i jej – kilogramem coraz bardziej.

(Tak – mam dziś dzień z serii „Jak ja wygladam, co mi tam się tak dynda z tyłu?… Alez to moja dupa!”).

No i tak o.
A dziewczyny w pracy mnie faszerują ciastkami, bo jakies urodziny czy imieniny. Jak to dobrze, ze nie lubię słodyczy i ze nie przyniosły sledzi i kabanosów! Bo by mnie rozerwało.

PS. Czy ten plakat do filmu o Edith Piaf nie przypomina zajawki horroru?… „EDITH PIAF VI – POWRÓT ŚPIEWACZKI”…

7 Replies to “KURNA ŻESZ OLEK (ZNACZY ALEKSANDER)”

  1. no ja też jestem za jedzeniem; ciuch się znudzi i zalega w szafie w końcu a jedzonko sie przyjemnie rozpływa po całym jestestwie!
    PS> NOWY KONKURS na elady!!!

  2. rozbroiłas mnie z tym składaniem sofki,cudnie opisane:)
    u mnie to wyglada inaczej,maz robi,czy tam składa,czy cos,a ja jestem od podziwiania i podawania(podaj mi piwo kobieto)srubek,srubokręcików i innych gadzetów:)) jak tez córki sztuk dwie równiez sa zatrudnione do podziwiania i asysty

  3. kolezanka była – mówi że film zaje…..!!!!!! Ja widzialam fragmenty i napewno sie przejde na niego( znaczy na ten film)!!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*