THESE FOOLISH THINGS REMIND ME OF YOU

Jesień pełna gebą.
Jesień jest bardzo romantyczna i w ogóle smooth jazz, natomiast z wad jesieni wymieniłabym muszki owocówki (drosophila melanogaster).

Siadam sobie wieczorem z lampką wina, żeby odetchnąć… Po 5 sekundach w mojej lampce wina – ruch jak na Marszałkowskiej.

Z uwagi na fakt, że jestem dobra (ukochana Woltera była „piekna i dobra”, ale do tego drugiego członu osobiście potrzebuje właściwego oświetlenia), to ja te muchy ratuję. Wyciągam je z wina i susze im skrzydełka na serwetce. A one? Ledwo wyschną – ZZZZZIU! Z powrotem do kieliszka. Przysięgam, parę dni temu trafiła mi się taka franca, że TRZY RAZY wpadała mi do wina, ledwo obeschła – CHLUP! Po najkrótszej trajektorii. Pijaczka cholerna.

Z królestwa zwierząt to nadal mamy tego kota z piekła rodem, który zakochał się w N. Kot jest bardzo rasowy – do połowy jest persem, a od połowy sjamem. Mi jest troche słabo na jego widok, bo wygląda jak pozszywany z kawałków, jak z najgorszego horroru Kinga, więc generalnie przed nim uciekam. Natomiast nieuchronnie zbliża się ta chwila, kiedy trzeba będzie ustalic nadzór właścicielski nad kotem, bo przecież zima idzie, i nie wiem, co zrobię, jeśli się okaże, że na wielkiej loterii życia kot przypadnie NAM. Naprawdę nie wiem. Może po prostu na noc będę go przykuwać kajdankami do kaloryfera?… CHYBA BYM UMARŁA, gdybym się obudziła w nocy i odkryła, że LEŻY OBOK MNIE NA PODUSZCE.

Pozostając przy wynalazkach szatana, polecam BĄBLE. Rąbałam wczoraj w bable chyba ze 2 godziny i później miałam powidok kolorowych kulek. Nie można się od nich oderwać, uprzedzam. Autor gry powinien spędzić resztę życia w więzieniu (z chłopakami z Prison Break 😉 )

Na zakończenie, jako wielbicielka piłki nożnej, pozwole sobie podac za Baszem: „Poszukiwany trener ktory awansuje z Polska druzyna. Dodatkowe wymagania: chodzenie po wodzie, zamiana wody w wino”.

Miłego dnia!

0 Replies to “THESE FOOLISH THINGS REMIND ME OF YOU”

 1. mam juz noworoczne postanowienie: nigdy nie klikac na gry, ktore poleca Baska. Bo ona jest mloda mezatka, a nie matka dzieciom, i ma JAKBY MIMO WSZYSTKO troszke wiecej czasu. Amen.

 2. (kod kuzje. wolę nie wiedzieć, co administrator chciał powiedzieć)

  Barbarella, NIENAWIDZĘ CIĘ. akurat kiedy udało mi się o tym cholerstwie na chwilę zapomnieć… !!!

 3. nie ujadajcie tak na drosophile, bo z tego, co pamiętam gdyby nie one, to genetyka byłaby jeszcze w powijakach, bo mają bidlęta wyjątkowo duże geny, bez coż i na nich się badania najłatwiej prowadziło

  Zebra – Tyś je fachowiec
  czy wśród kotów zdarzają się, jak u psów, zachowania homo?

  kod:
  qwpij – znaczy q..a wódkę pij?!

 4. niach niach niach :>

  ale bąble to nic.
  ostatnio odkryłam na nowo SAPERA (start->akcesoria->gry->saper) w rozmiarze 100 na 100 i ze 150 minami. co za rozkosz (i bez dźwięku).

 5. mam pytanie techniczne: kiedy owocówki kończą swoją jesienną aktywność? (oby pojutrze, bo najdalej jutro porazi mnie ostateczny wkurw…)

  a z reprezentacyjnych cytatów mnie najbardziej ujęło pytanie Beenhackera po którymś z treningów: “który z zawodników ma pseudonim “kurwa”, dlaczego go ciągle wołają i czego od niego chcą?” ;)))

 6. muszki owocowki pełnia role edukacyjna
  mnie np nauczyly zmywania naczyn na bieżaco
  bo wystarczylo zostawic 1 (slownie jedną ) szklanke w zlewie a za pol godziny latalo milionpiencet muszek.
  muszek ktore rzucaly mi sie do gardla kiedy jadlam japko i takze , owszem, alkoholizowaly sie namietnie w winie (tyle ze ja je bezlitosnie mordowalam bo mialam ich taki zapas , ze w miejsce jednej wlatywalo pięc nowych)

 7. samce drosophila melanogaster dopuszczone do dwóch samic co dwa dni stają się całkowiecie i ostaecznie bezpłodne po upływie 34 dni, czyli mniej więcej w połowie swego dorosłego zycia. dlatego samice tego gatunku wolą się łaczyć z seksualnymi debiutantami O!

 8. Ty, a moze jakby tego kota poddac delikatnym zabiegom kosmetycznym typu: kapiel w domestosie i golenie do skory, to by sie nadal na zwierzatko domowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*