O ÓSEMCE C.D.

Bardzo serdecznie wszystkim dziekuje za ciepłe słowa wsparcia i otuchy, w szczególności te, w których opisujecie zabiegi chirurgiczne przy uzyciu dłuta, trepana i młota pneumatycznego. Zwłaszcza chce podziękować Zebrze, która zadzwoniła i pocieszyła mnie, że jeśli NATYCHMIAST nie pojde do lekarza amputować zęba, oka i połowy czaszki, to umre niechybnie.

(Znamy tych lekarzy, znamy!… Idziesz z zebem, a jutro twoje nerki, trzustka i rogówka leżą w supermarketach w Nowym Meksyku).

Tak, że ból trzymam na krótkiej smyczy panadolu rapid (ACZKOLWIEK HANIA opowiedziala mi PRZEPIĘKNA historię o mężczyźnie, który UMARŁ od panadolu, gdyż bolała go noga – pocieszam się, że u mnie to nie noga, tylko mięśnie szczęk). Jem tylko to, co płaskie lub da się wypić, a moja twarz wygląda jak te dwie teatralne maski antyczne naraz: do połowy jest śmieszna, a od połowy smutna. Jest zajebiście.

Jak mi nie przejdzie za jakieś 3 – 4 dni, to sprzedajcie mnie do Bakutilu.

Ha! Jakieś 2 tygodnie temu okazało się, że jestem ZIMNĄ SUKĄ, a teraz dodatkowo jestem zimną suką ze szczękościskiem. Jak to nigdy nie wiadomo, co człowieka czeka w życiu tuż za rogiem.

W dodatku wyjeżdżam na konferencję i proszę trzymac kciuki, żeby mi nie wywaliło chomika na pół pyska, bo kobieta z chomikiem wygląda niepoważnie.

0 Replies to “O ÓSEMCE C.D.”

 1. nospa działa rozkurczowo, do tego kompiel przy świecach i zapachu kadzidełka, długi sen, ewentualnie dobry sex- najlepiej też długi…..

 2. Nie bój nic- ósemka i tak się ponoć nie załapuje na łuk zębowy, więc rwij do woli. ja już się pozbawiłam jednej i nie było tak źle, mimo,że dentysta miał Parkinsona. Jak już chwycił, to wyrwał.
  A co!!

 3. Świetna dieta, ale dla mnie możliwa dopiero wtedy, jakby mi się ten szczękościsk trafił. tak., to pozostaje mi walka z kilogramami. Jaka tam zresztą walka. Mój apetyt zawsze zwycięża. :-))))

 4. Pozdrawiam ósemkę i Barbarellę. Już nie mogę się doczekac jakis kolejnych super poważnie śmiesznych wpisów. :-))))) Ale zdaje się, że na razie to dla Ósemki jest 1:0 i że jeszcze będę musiała trochę poczekać. Trzymam za Ciebie, Barbarello, kciuki. 🙂
  Krokodyl, który nie ma jeszcze zebów mądrości za to ma dwa zęby mleczne ku zdziwieniu dentystów.:-)

 5. i w tym punkcie bym się przychylił do zdania przedmówcy

  nawet BARDZO bym się przychylił

  zresztą wspomniana ilość jest też wskazana na samą myśl albo wspomnienie o takim bolesnym doświadczeniu

 6. Ja po dłutowaniu miałam tydzień szczękościsk i wyzyłam dzięki musowi z jabłek który wsysałam ostatkiem sił przez szczeline gębową. Schudłam 3 kg.

 7. oj ósemki ciężka sprawa…
  z tego co wiem od innych…
  bo moje 4 to raczej jakoś tak spokojniej rosły. Nie żeby mnie nie bolało, bo i owszem, ale jakoś tak umiarkowanie – nie aż tak żebym chomika ze sobą nosiła 😉 ale w końcu minie, a delegacja na pewno się uda!

  PS.od jakiegoś czasu czytam Cię regularnie i dziś dodałam Cię do swoich stałych linków :)))

 8. Bo Ty do tego ŹLE podchodzisz! Się idzie do lekarza, obiecuje zeba wyrwac, ale najpierw się mówi, że potrzebny jest antybiotyk – żaden ze mnie specjalista-po-studiach to nie wiem, czemu akurat antybiotyk. Ale jestem za to ekpert-od-ósemek, MAM TRZY (w tym dwie wyrwane, BOŻE co za koszmarny HUK, jak sie korzenie odrywaja od kości!)i czwartą w drodze.

  Się dostaje antybiotyk i POD BOGIEM przechodzi.

 9. Do mojego syna przychodzi Zębowa Wróżka jak mu lecą mleczaki – czy do Ciebie nie powinna też wpaść (stawka z mleczak 5 zeta, to może za stały ząb daje więcej). A jeśli przyjdzie do rwania – to najlepsi są dentysci ze zwykłej przychodni, bo oni rwą na kopy, a tacy z klinik dentystycznych co tylką leczą to rwać nie umieją.

 10. No tak. Ja w zasadzie zadzwonilam powiedziec, ze masz szczekoscisk zapewne od stanu zapalnego i zebys poszla do dentysty po ANTYBIOTYK. Ale przecie znamy tych lekarzy, znamy. Jak wypisuja antybiotyk, to boli, szczypie i drapie a oni maja dlugie noze i WSZEDIE jest pelno krwi* 🙂 HISTERYCA.

  * cytat z Mikolajka.

 11. pół kobita – pół ryba już była
  tera będzie pół Baśka – pół chomik? interesujące…
  prosiemy o wizualizację w razie co

 12. tak, kobieta z łasiczką wyglądałaby klasyczniej i tak kulturalnie bardziej , ale sobie chyba tego baśka nie życzysz? ic do dochtora, ić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*