O SNACH I ICH ZNACZENIU

O matko, matko, matko jakie miałam sny. ZNOWU.

Najpierw śniło mi się, że jest super wybitnie elegancka konferencja, ja siedze w pierwszym rzędzie, mam na sobie spódnice, A NA ŁYDCE OLBRZYMIEGO, purpurowego, pulsującego SINIAKA.

Sennik:
SINIAK – fałszywy przyjaciel (hmmmmmmmmm)
KONFERENCJA – rozwiązanie zagadek

NASTĘPNIE.
Oczywiście Ziemię zaatakowali obcy (ja mam obcych do 4 razy w tygodniu, spoko). Siedziałam w jakims czołgu, szczelnie zamkniętym, niestety ludzie, z którymi tam siedziałam, byli KOMPLETNYMI idiotami i kazali mi koniecznie oglądać przez peryskop, CO ROBI OBCY. Mówiłam, prosiłam, tłumaczyłam – nie wychylać się – ale mowy nie było, kazali mi ten peryskop uruchomić. I co? OCZYWIŚCIE z tej dziury z peryskopem DO CZOŁGU WLAZŁ OBCY I MNIE WPIERDZIELIŁ. Umarłam.

Sennik:
KOSMITA – szczęśliwe wyjście z niebezpieczeństwa (hmmmmmmmm), kilku – nowe znajomości;
CZOŁG – czeka cię poniżenie
ŚMIERĆ – długie zycie

I bądź tu człowieku mądry.

Dobra. Od dzis wieczora do wtorku zyję w szczęśliwej komunie. Tylko to mnie chwilowo trzyma przy zyciu.

PS. AAAAAAA!…

25 Replies to “O SNACH I ICH ZNACZENIU”

 1. A mi się ciągle śni że opiekuję się kosmitami.Wcale się ich nie boję.Czuje sie w tedy jak ich mama albo opiekun,jakby byli moją rodziną.Śni mi się że się wykluwają..A raz mi sie śniło że uratowałam jednego przed jakąś tam sekcją i wmieszane było w to NASA.(mały,szary duże oczy i głowa)(“Szarak”)Potem się nim opiekowałam…później jechałam z nim do jakiegoś lekarza(?)ale niestety nie zdążyłam..zrobił się jakiś czarny i umarł…U mnie takie sny to też się często zdarzają ;)Mimo że wcale nie myślę o kosmitach ostatnio jakoś 🙂

 2. a mi się ciągle śni, że jestem Anną Boleyn. i najpierw robię duże bara bara z heńkiem, a później łeb mi ucinają. i co to znaczy według sennika się pytam?

 3. jestesmy jzu w srode CO AMSZ CZEKAC DO CZWARTKU :-)))))))

  dzwonic oczywiscie prosze do starego
  mi jeszcze JAKOS nie wymienili telefonu :-))))

 4. Jak tenż obcy wygladal? Jak Obcy, to luz. Zazdroszcze Ci snu. seryjo.

  Mi sie dzis snilo, ze na poligonie w lesie otworzyli przychodnie, i przyszla tam Kayah, i ktoś wzial jej buta do reki, tego z reklamu INblue – powachal i powiedzial “ONE WOGOLE NIE SMIERDZĄ”. Nastepnie nie chcialo mi sie wracac do domu na piechote, wiec zadzwonilem do kumpla zeby przyjechal, ale jemu sie nie chcialo wiec dalem telefon Kayah, ona z nim pogadala, przyjechal, POJAWILI się “Przyjaciele” nagle, Chandler sie obrazil, i wszyscy zaczeli wsiadac do samochodu.

 5. a mnie się śniło, że spokojnie zrobiłem sobie przystanek na jakiejś planecie w drodze do pracy… normalnie odufodzie jakieś zero cywilizacji…, polazłem w krzaki za potrzebą, a tu coś za mną jedzie i podgląda PERYSKOPEM, w dodatku silne ujemne ładunki z puszki na kołach tak mnie natentegowały, że wsysneło mnie przez ten peryskop no i MUSIAŁEM się bronić MUSIAŁEM…

 6. peryskop to wyraźny symbol falliczny, a że przez ten peryskop ci kosmici, to ten fałszywy siniak na tej konferencji jest on, a nie ona
  i wszystko jasne

  a co powiesz na sen, w którym śnisz, że śnisz; znaczy śnisz sen w śnie – taki sen szkatułkowy – i wiesz, że się z niego musisz obudzić, bo jak się nie obudzisz, to NIEWIADOMOCO, ale na pewo nic dobrego, a nawet wręcz przeciwnie, bo można zostać zjedzonym, wchłoniętym etc.?
  no co powiesz?
  i śnisz ten wewnętrzny sen, i w pewnym momencie wiesz zarówno w tym zewnętrznym, jak i wewnętrznym, że się musisz obudzić i za cholerę nie możesz
  a kiedy się w końcu budzisz, to przede wszystkim sprawdzasz, czy jeszcze żyjesz, a jeżeli tak, to dlazcego

 7. A co znaczy peryskop???
  Bo jak dla mnie to on jest tu kluczowy, zwłaszcza skoro kosmici śnią Ci się ciągle to należą do twojej flory bakteryjnej po prostu.

 8. nieno. to jest proste:
  siniak i konferencja- dowiesz się kim jest twój fałszywy przyjaciel
  kosmici- czeka cię poniżenie, ale wyjdziesz z tego niebezpieczeństwa i będziesz żyła długo i szczęśliwie.

  a. fakt. bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*