NO CZY JA MOGĘ PRACOWAĆ W TAKICH WARUNKACH.

Przychodze rano do pracy, niczego nieświadoma, a tu PIERDUT! Ich Troje nie weszło do finału Eurowizji! Mimo, że było ich na scenie 200% składu, w tym jedna ciężarna.

OKAZAŁO SIĘ, ZE TO ZA MAŁO.
Przebili ich wybuchający sataniści oraz rozbierająca się lolitka.

(Mój Boże! A kiedys Eurowizja to był taki FAMILIJNY festiwal dla trzypokoleniowych rodzin, zupełnie jak Sanremo! Sama pamiętam, jak z Zebra i naszym dziadkiem na bujanym fotelu oczekiwaliśmy zawsze na GŁOSOWANIE, które zwykle było o wiele bardziej ciekawe niż wszystkie piosenki, i pięknie ubrane panie z blond tapirem na głowie i w złotych klipsach powtarzały po angielsku i po francusku, że Luksemburg dostał DWA PUNKTY. A teraz – halo? SATANIŚCI z wybuchającą gitarą?… Naga nimfomanka?… MAMO?…)

Już naprawdę, naprawdę…
Czekam na odcinki MISIA USZATKA w spodniach ogrodniczkach z krokiem w kolanach, rapującego CHOMI CZÓ WKA CHOMI CZÓWKAAA oraz Reksia – pitbulla i jego właściciela Krzysia – drecha.

0 Replies to “NO CZY JA MOGĘ PRACOWAĆ W TAKICH WARUNKACH.”

 1. …ej no Lordi wyglądało tam jak eksplozja melodii i ekspresji na tle tej całej europejskiej trupiarni. A tu jeszcze naszych wokalistów wybrali ci sami ludzie którzy wybrali nasz rząd. Jak tak można powtarzać stare błędy…przecież Wiśniewski już tam przegrał. Co, do 3 razy sztuka…

 2. Po prostu podzielono punkty pomiędzy obecnych na scenie.

  Ja widziałam tylko występ przedstawiciela Albanii w towarzystwie dudziarzy. Śpiewał, jakby miał założony tłumik.

 3. mają, co chcieli, w końcu wprowadzili w błąd publiczność.

  zapowiedzieli “Ich Troje” a wybiegło ich tam ze dwunastu, to nie ma się co dziwić, że się ludzkość jebutła w głosowaniu…

  (a tak btw. podobno tam byl Misiek z prawie wszystkimi swoimi zonami, prawdali to?)

 4. tak. dziwnie jakoś, ale… podobał mi sie wczorajszy występ Ich3je coraz bardziej, w miarę jak występowali kolejni wykonawcy. Wiśniewski przytomnie ocenił, że nie ma szans z satanistami, potworami (plastikowe maski na ryju) i nimfomankami. miał smutne oblicze przy głosowaniu.

  a co do Danuśki u Krzyżaków – kiedy Jurand przyjechał po nią do Szczytna, komtur Danveld powiedział mu: “jeślić ją oddam, to z moim bękartem”. sprawdź w tekście.

 5. “Czekam na odcinki MISIA USZATKA w spodniach ogrodniczkach z krokiem w kolanach…”

  i dwóch skinów-nacjonalistów z red watchu Bolka i Lolka
  (nb. utajonych homoseXualistów)

 6. Ich Troje? To mały pikuś.
  Dudek nie jedzie na mistrzostwa.
  TPSA nakręciła milionpińcset reklam z udziałem Dudka. Piwna kampania też gotowa. A tu co?
  KLOPS. Pewnie teraz Dudek będzie pił z rozpaczy w tej nowootwartej knajmpie na śląsku.
  Hehehehehe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*