WIOSNA, WIOSNA WKOŁO – ZAKWITŁY PSYY!

Nadeszła ta pora w roku, kiedy kazda kobieta przeobraża sie z bista w bjuti (a przynajmniej bardzo by chciała, buhahahahah). Takoz i moja Melania została zapisana do fryzjerki, zeby przerobić psinę z Czjubaki w nieduzego, zgrabnego jamnikoterierka.

Nie jest to, jak sie okazalo, takie proste i hop siup!
Pani fryzjerka melowa albowiem terminarz ma tak załadowany, ale to TAK ZAPCHANY, ze trzeba czekac trzy tygodnie!

No proszę. Jakby kto myslal o doskonaleniu zawodowym, to nie ma jak kurs na psiego biutiszian. Gdyby nie moj KOMPLETNY brak zdolnosci manualnych, to jak nic bym sie zapisała (a tak, to wole nie, bo tylko ukrzywdze jakas psinę).

Tak, że Melania, jeszcze w szacie jesienno – zimowej, zamiata z ziemi suche liście i gałęzie w oczekiwaniu na postrzyzyny.

PS. Wiecie co… Mnie to od jakiegos czasu męczy… I pewnie to jest szarganie swietosci narodowych, ale jak myslicie – czy Krzyżacy zgwałcili Danuśke?… Jak ją tam trzymali w tej piwnicy, co zgłupła?…

0 Replies to “WIOSNA, WIOSNA WKOŁO – ZAKWITŁY PSYY!”

 1. Jakby zgwałcili, to by dostała sztokcholmskiego syndromu, na mus.A ona sie nie przyłączyła, znaczy- po mojemu, to nie zgwałcili…

 2. Zastanawiaj sie, zastanawiaj. Minister edukacji juz czesze internet w poszukiwaniu takich Szargajacych Świętości Zastanawiaczy Się.

 3. “Danuska , patrz , kwiecie pachnie.”

  patrz pachnie

  Zgwałcili ją na 100%, gdyż jak wiadomo zgwałcone kobiety tracą węch.

 4. W którymś momencie w tekście “Krzyżaków” pada stwierdzenie, że “oddali dziewkę niedomęczoną”. Co pewnie oznacza więcej niż samo trzymanie w piwnicy.

  Zresztą czy jej przypadkiem w wieży nie więziono? 😉

 5. szubrawcy to oni byli, ale aż tak to chyba nie. raczej by ją jakimś nienasyconym giermkom rzucili. albo jakimś sługom.

 6. no dobra, jestem gotów się zgodzić, ale pod warunkiem, że gwałcili nie zdejmując zbroi.
  i to od jej skrzypienia Danuśka zgupła…

 7. jakie tam zgwałcili? według mnie to po prostu przyszedł jeden krzyżak-jasnowidz i powiedział:

  “i o co wy się, Polaczki, tak awanturujecie? my was tu chcemy męską, zakonną ręką wieść przez historię, a wy na siłę chcecie sobie sami to piwo warzyć. i tak uwarzycie, że za lat 600 rządzić wami będą kaczki”
  i Danuśce rozum odebrało, kiedy na nią ta oczywista prawda spłynęła…

 8. Zgwałcili, ani chybi! Od siedzenia w piwnicy się tak nie głupnie. Sama siedziałam, to wiem. Co prawda siedziałam dobrowolnie i przez trzy godziny (sprzątałam), ale nie wyszłam ani trochę głupsza niż weszłam.
  Zdaje się, że celibat nie był najmocniejszą stroną średniowiecznych zakonników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*