DZIEJA SIE DZIWNE RZECZY

Pakujcie walizki – koniec swiata bliski!
ZNALAZŁAM TEGO PITA.
A to się jeszcze nigdy nie zdarzylo, żebym go znalazla na czas.

Boję się trochę.

Śnieg się topi i psie kupy wychodzą na wierzch, jak kazda prawda, której nie da się ukrywac zbyt długo (za wyjątkiem zabójstwa Kennedy’ego, naturalnie) (oraz porwań i wymuszeń seksualnych, spowodowanych przez UFO).

Ptaszki nasze ogródkowe dalej żrą jak kombajny. N. znosi całe torby rozmaitego ziarna z naszego rynku produktów lokalnych i eksperymentuje na nich, a ptaszki chętnie zżerają te eksperymenty i odwdzięczają się, jak potrafią i czym maja – czyli dekorują nam samochod wlasnym, osobistym guano.

To kiedy wiosna?…

0 Replies to “DZIEJA SIE DZIWNE RZECZY”

 1. To możliwe. A inny to był japoński gołąb kamikadze. Próbował wybić dziurę w szybie, żeby mi nasrać na głowę w zaciszu domowym. Grzmotnął jednak za słabo i tylko odbił na szybie dwa skrzydła, korpus i ogon. Trochę to wyglądało, jak objawienie Ducha Świętego na szybie.
  Konkubent stwierdził, że mamy za czyste okna i dlatego ptak nie zauważył. Ale ja tam swoje wiem. Chciał mnie dorwać!

 2. Poplakalam sie.
  Moze to byly jakies SPECJALNIE SZKOLONE golebie – komandosy?… Po serii morderczych treningów przesrywania się przez rózne ZAPORY 🙂

 3. Z ptakami już tak jest, że srajo, nawet, kiedy się ich nie karmi. Mieszkam wśród gołębi i czegoś tak osranego, jak ściana mojej kamienicy, nie ma nigdzie na świecie. A nie dałam gnojom nawet złamanego ziarnka prosa. Nie wiem, skąd się w nich bierze to guano. Chyba sublimują głupotę i złośliwość. Widzieliście kiedyś, jak te cholerne ptaszyska czatują z dupskami wystawionymi za parapet aż ktoś bedzie przechodził?
  Cała moja ekologia i życzliwość dla istot żywych bierze w łeb, kiedy usuwam kolejne ślady po gołębiach z odzieży, okien, parapetów, karoserii itd. Jednemu udało się nawet przesrać przez moskitierę!

 4. hmmm..ptaki nie są wyznacznikiem nadejscia wiosny
  vide:”srajo muchi bedzie wiosna”
  to moze zacznijcie dokarmiac muchy?
  w interesie nas wszystkich

 5. ja nic nie chcę mówic , ale masz na podwórku darmowy materiał do pielęgnacji ciała – rzecz jasna guano! z tego co wiem, to super specyfik na włosy i jako balsam na ładną i miękką skórkę…

 6. ja nic nie chcę mówic , ale masz na podwórku darmowy materiał do pielęgnacji ciała – rzecz jasna guano! z tego co wiem, to super specyfik na włosy i jako balsam na ładną i miękką skórkę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*