NOWA NOTKA, SPYCHAJĄCA W DÓŁ SZYNKĘ

Wiec sprawa wyglada tak, ze już nikt ze mna nie chce gadac – ani policjant, ani portier, ani barman, ani hazardzista, ani ta wariatka z hotelu, a ta laska, co mnie w to wkopala, nie odbiera telefonu. Nie mogę się spotkac z inspektorem, bo mnie policjant nie chce wpuścić. Lekko sie zaklopsowalam.

Ale za to dostalam w prezencie CUD ZAAWANSOWANEJ TECHNIKI w postaci takiego kieliszeczka, co jak jest pusty, to nic się nie dzieje – normalny kieliszek, nieduzy, taki nawet nudnawy. Ale jak się do niego naleje wódki, to NA DNIE KIELISZKA WYSKAKUJE GOŁY PAN! Tszecia te gadzeciki przywiozła z narazeniem zycia z drugiej półkuli, szkoda tylko, ze dwa stłukła i nie mogłyśmy tam się dopatrzec tych panow. Szkoda, szkoda. Taka strata.

(nic nie mogę napisac, bo caly czas mi wyskakuje lekrama TPSA „TAŃSZE DZWONIENIE” – chyba kuwa ZĘBAMI)

W Rossmanie podobniez rzucili kajdanki obszyte futerkiem.

W zasadzie to chciałam napisac cos bardzo interesującego, ale dopadl mnie syndrom poniedziałkowego poranka, i w ogole mi się NIE CHCE, Motylarnia się ODBYLA I NIE MA CZYM ŻYĆ (no chyba, ze tym, JAK MAŁO BRAKOWAŁO, BYŚMY STRACILI NA ZAWSZE NASZĄ HANIĘ, naprawde niewiele!). Pisze namiastke tylko dlatego, żeby nie dostawac na GG kolejnych komunikatow „I ZDEJMIJ WRESZCIE TE SZYNKI Z GÓRY STRONY”. Co niniejszym czynię.

Gdyby tylko poniedziałkowy poranek miał dupę, żeby go było w co kopnąć!…

0 Replies to “NOWA NOTKA, SPYCHAJĄCA W DÓŁ SZYNKĘ”

  1. Ej, no sorry…
    Czkawkę to ma net, co przewrotnie informuje, że komentarza nie przyjął. No to ja mu drugi raz!
    Ale generalnie wiadomo o co chodzi z tym Gołotą i jego złotym suspensorium, nieprawdaż? 🙂

  2. Ten poniedziałek powinien się wyposażyć w suspensorium, co Gołota z przodu nosi. Dużo chętnych by było, a on pewnie wrażliwy. Znaczy – poniedziałek.

  3. Gdyby miał tę dupę (poniedziałek), powinien zakładać takie suspensorium, co Gołota z przodu nosi. Kolejka chętnych by się nie zmniejszała.

  4. Ja w kwestii formalnej: co z tymi panami z kieliszka, jeśli w kieliszku jest woda? Reagują tylko na wódkę, czy w ogóle na ciecze.
    Jeżeli tylko na wódkę, to znam paru takich…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*