BIEDNA MAŁA MELA

Ludzie to jednak są NIENORMALNI, wlasnie doszlam do tego wniosku. NIENORMALNI.

Melę nam się zachciało ostrzyc.

Dla mnie ona jest NAJPIEKNIEJSZA NA SWIECIE, nawet, jeśli troche wyglada jak sfilcowany dywan. Fakt, ciut jej tych klakow ostatnio sporo wyrosło i kudlą się niemożliwie; biedulce robia się filcowe kołtuny pod pachami, na grzbiecie nosi pozbierany w ogrodku zielnik polski, ale DLA MNIE JEST NAJPIEKNIEJSZA, tak?

Ale ta zmora, Zebra na mnie nawrzeszczała ostatnio. Ze jak to wyglada, jak pies idzie do weterynarza z wlokącą się za nim pol metra SŁOMĄ. I ze jej w tym niewygodnie i jako kobieta na pewno by chciala WYGLĄDAĆ, a nie jak ta bura scierka.

No dobrze. Stwierdziłam, ze się zgodze na tego fryzjera, JEŚLI dostane potwierdzenie od weterynarza, ze MOŻNA. Od weterynarza – cudotwórcy, który dokonuje niesamowitej sztuki obcięcia Melanii paznokci BEZ postawienia na nogi polowy miasta, a trzymający wychodzi z tego BEZ podrapanej twarzy, rak i PLECOW (tak, PLECOW – nie wiem, JAK, ale PLECY tez Melania potrafi człowiekowi podrapac przy obcinaniu jej paznokci).

Pozwolil. Nawet dal telefon do fryzjerki psiej.

Kobitka się umówiła, ze przyjedzie po pacjentke rano (swoim samochodem) i odda ja po dokonaniu calej operacji – czyli fryzura i pranie. Podobno tak się robi – bo pies bez właściciela mniej histeryzuje.

Operacja „Pies jak nowy” ma miejsce DZIS.

Od rana mnie boli serce. Co ta psina sobie pomysli, jak obca baba ja zabierze z jej wlasnego, rodzonego domu i będzie się nad nia pastwic? Umrze na zawal, ona jest TAKA wrazliwa. Co ja najlepszego narobiłam! Niechby sobie nosila na sobie te chochoły i patyki, o wielkie mi co.

A jak ją skaleczy?
A jak ją nafaszeruje relanium?
A jak nam odda INNEGO PSA, bo Mela jej umrze na stole zabiegowym?…

Z ostatniej chwili: wlasnie Mela pojechala. Pani fryzjerka przyjechala, porozmawiala z Mela chwile i zaprosila ja do samochodu, a ta wsiadla grzecznie i odjechaly.

Boze, Boze, zajmijcie mnie czyms do poludnia.

14 Replies to “BIEDNA MAŁA MELA”

  1. mam marzenie od dzis: chce byc Baskowym jamnikiem! chce zeby po mnie fryzjerki przyjezdzaly, zeby mnie kusily gotowana wolowina, strzygly tak zebym nie panikowala i oddawaly po poludniu!

  2. Jak Spike poszedl do fryzjera z moja tesciowa i ona po niego przyszla POTEM, to pan Fryzjer powiedzial: taki maly foxterierek ? biały ? a wziął mi i uciekł ! buhahahhahahahahhahahaha ! ale Panią nabrałem buhahahahhahah !
    Spike wyglądał pięknie a Mamusia mało nie padła na zawał 😉

  3. To by mialo sens. Fuga, jak wczoraj poczula gotowana wolowine, to mi odtanczyla taki taniec sw Wita, ze malo sobie lapek nie polamala.

  4. Ta kobita musi buyc jakims psim bogiem, skoro Melka, nie dosyc, ze dala sie jej dotknac to jeszcze wsiadla z nia do samochodu :)))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*