TGIF

Ziew. (Przyszlam dzis do pracy w bojówkach – odważyłam się).

Horoskop na dzis:
„Rosną Twoje możliwości. Przyspieszenie wydarzeń. Poprzez aktywność i zdecydowanie znajdziesz ukojenie. Nadrobisz ewentualne opóźnienia. Działaj z radością! Jesteś na mocnej fali pozytywnych energii.”

HAAAAAAAAHAHAHAHAHAH!… Niezle, niezle… az mi lzy poleciały ze smiechu.

Bycie na fali pozytywnych energii polega u mnie na tym, ze przez caly dzien powlocze nogami, a o 21.00 jestem nie do zycia i chce mi się tylko i wyłącznie SPAC. Z RADOŚCIĄ zrobiłabym jedno – udala się z kocykiem do opuszczonej niedźwiedziej gawry i zalegla tam na pare dni.

Ukojenia poprzez aktywność nie skomentuję. Bo i po co mam się wyrazac.

Malo tego: zakupiłam wczoraj herbatę Księdza Klimuszko, która miala mnie postawic na nogi. Zainwestowałam w nią 5,70 i na zasadzie good value for money spodziewałam się efektu w postaci ze 2 orgazmow na kubek.

Po zaparzeniu otrzymałam cos, co wyglądało jak KISIEL Z ALIENA , mialo zapach pieprzu (czarnego pieprzu mielonego) a smak… w smaku lekko przypominalo maliny, a poza tym wodę.

Gwałtownego wzrostu poziomu energii nie odnotowano.

Nic mnie już nie cieszy, oprocz buszowania w księgarniach internetowych.
Kiedy ja to wszystko przeczytam.

0 Replies to “TGIF”

  1. Rozgrzebany remont… napoczęte opowiadania… zaległości towarzyskie… naobiecywałam, że zrobię pare rzeczy dla paru ludzi… energia mnie, kurde!, rozpiera… ide się położyć…

  2. to byl przymiotnik, a nie zaimek dzierzawczy 🙂

    poza tym, jako osoba WYCHOWANA, w tym drugim przypadku napisalabym z duzej litery

  3. przepieknie sie usmialem z poprzedniej notki.., wiem ze troche NTG (w sensie nie tutaj), ale musialem to z siebie wyrzucic.., moglbym sie podpiac do niej..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*