KTO MI POWIE PRAWDE

Nie jest klawo jak cholera.
Zlamalam paznokiec, na przykład.

Foczka nadal łypie na mnie z wystawy, a ja nie mogę się zdecydowac – nabyc i przyznac się do totalnego infantylizmu (no dajcie spokoj, żeby W MOIM WIEKU okladac sluzbowe monitory pluszakami w pastelowych kolorach, z blagalnym wyrazem oczu!) czy NIE NABYC i do konca zycia nosic pod powiekami JEJ SPOJRZENIE NA MNIE z witryny!… Jeśli nie JA, to do kogo trafi? Do jakiegos 3-letniego obsmarkańca, który ja wypaprze kaszką blyskawiczną, urwie ogon albo obrzyga.

Widzialam dzis 2 p jeden przesliczny bialy foksterier, drugi – czarna jak wegielek jamniczka dlugowlosa. Jak w Tarocie. “Karta Księżyca leżąca normalnie oznacza lęk, niepewnosć, wahanie. Źródło tego lęku jest dla nas niejasne. Karta podkreśla niezgodność między tym co chcielibyśmy robić, a tym co istotnie czynimy”.

Ha.

0 Replies to “KTO MI POWIE PRAWDE”

  1. maaaatkooooo
    chcesz jej zmarnowac zycie ???
    albo trafi do jakiejs żabci co to ja dostanie na walentynki i potem zabcia zerwie z misiaczkiem i foczka wyleci z hukiem przez okno!!!

    Matko idz i kup.

    Mam cie szantarzowac???

  2. Kup foczke. Serca nie masz? Ten flaming codzien zostaje w pokoju SAM na noc. Tak bedzie mial towarzystko. A moze sie w sobie zakochaja. Bedzie romans biurowy i temat do plotek. Kup, kup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*