NIECZYNNE Z POWODU TRAUMY

N. sobie pojechal z rana do Krakowa, tak? I zostawil mnie sama na pastwe transportu publicznego.

Wsiadlam w transport publiczny.
Na nastepnej stacji w transport publiczny wsiadla WYCIECZKA SZKOLNA. Stado dzieci, chyba z 60 sztuk, A MOŻE I 120. Tak około na oko 7 letnie, plus minus piec lat, bo ja się na dzieciach nie znam kompletnie.

Oczywiście wpakowaly się stadnie do MOJEGO PRZEDZIALU.

Aha, no i jeszcze taki drobiazg, ze pociag zatrzymal się miedzy stacjami I STAŁgdzies 30 minut.

Dzieci oczywiście chodzily na rzęsach: siadały, wstawaly, zamienialy się, wkladaly i zdejmowaly kurtki i plecaki, no i oczywiście – WSZYSTKIE NARAZ GADAŁY.
AAAAAAAAA!…

Kupilam sobie pol kilo cukierków z wódką na odreagowanie, rece mi się trzęsą, a glowe mam jak CEBER. Chyba mam wstrząs mózgu.

PS. Wlasciwie to trauma zaczela sie WCZORAJ, bo przyjechal do mnie Marcys. Wyszlam z pracy, a on normalnie tam STAŁ i krzyczał “TO NA JAKIE KONTO MAM CI PRZELEWAC ALIMENTYYY!” – tak, zeby wszyscy slyszeli. Byl bardzo przystojny w swojej – jak zwykle – o dwa numery za duzej marynarce.

0 Replies to “NIECZYNNE Z POWODU TRAUMY”

  1. Basiu więc na pocieszenie ci powiem choć już pewnie wiesz że twojego bloga w dzisiejszym Dużym Formacie wymienili jako przykład używania słowa “schiza”.I to jest dopiero schiza 🙂

  2. a wspomniany Marcys to w końcu żyje czy nie zyje? on tam byl czy baśka ducha widziala? bo panie tak wzajemnie tutaj wszystko wiedzą, a ja niedoinformowana, moze ja sie w rodzinne sprawy wcinam, to przepraszam serdecznie, ale prosze mnie troszkę uświadomić, co?

  3. jak chcesz, to w ramach przyzwyczajania pożyczę Ci moje. jest tylko jedno, trzyletnie, więc zajmuje dużo mniej miejsca, za to gada BEZ PRZERWY jak cała szkolna wycieczka. no weź, pokochasz wycieczki szkolne w transporcie publicznym 🙂

  4. No biedna ty biedna. Ale sama pamietam, ze jak sie bylo w takim wieku to CALY PRZEDZIAL BYL NASZ po 15 min. podrozy. Chyba nie bylismy lepsi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*