EDUARDO – MOVE ME!

Nie wiem, ktora z dwoch pan w ktorym z dwoch filmow TANCZY BARDZIEJ KASZANIASTO:

Uma Thurman w “Pulp Fiction”

czy

Cameron Diaz w “Aniołkach Charliego”

Obie tancza beznadziejnie, ale nie wiem, ktora gorzej. W dodatku, nie optrafie tego ocenic, bo nie lubie Umy, a Cameron – uwielbiam.

0 Replies to “EDUARDO – MOVE ME!”

 1. Baśka woli Cameron, bo ma mniejsze cycki. Znaczy Cameron, a nie Baśka. Od Umy. Znaczy Baśka też, bo Uma to ma NAPRAWDĘ.
  ja wolę Umę.
  Hej!

 2. poprawia to co blizej przystawia sie do monitora….. jak zaczyna to co sie przystawilo jonizowac znaczy sie jest okej..
  CUDO TEN LINK…..

 3. Ja uwielbiam Umę a Baśka podświadomie też uważa że Uma jest lepsza tylko ściemnia. Dijasówna to słodka cipcia na jeden raz a Turmanowska to laska z klasą co nawet dziecko w przedszkolu wie wiec nie kombinujcie tylko idzcie zobaczyc linka do hanki u boredłana, ok?

 4. Ale przecież tego się nie da porównać!!! One startują w innych kategoriach!!! Obie są fan ta sty czne. Czy widzieliście już link do Hanki na moim blogu?

 5. O masz. Kocham się w Kameron Dijaz no. Szczególnie w tych gaciach z początku lat 80tych 🙂 Jakiś sentyment do przeminionej młodości?

 6. Przez Aniołki Czarliego nie mogłem przebrnąć aż 3 razy z czego raz prawie w całości. Jedyne co mi utkwiło we łbie to własnie Kameron Dijaz. Taniec rozpoczęty od Eduardo mów mi wyciąłem z filmu i oglądałem wielokrotnie. Nie mówiąc o scenie tanecznej w klubie w środku filmu pod “Bejbi gat bek” (czyli dupe)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*