STADO ANIOŁÓW

By Leon:
“Schodze rano z dyzuru (info dla niezorientowanych: dyzury Leona maja miejsce na 31 pietrze PeKiNu i dzieki niemu ogladacie dobranocki). Wychodze przez to wewnetrzne podworko w Palacu Kultury a tam… w kacie… stoi CALE STADO GIGANTYCZNYCH ANIOŁÓW OWINIETYCH SREBRNA FOLIA! Cala kupa ANIOŁÓW wielkosci tak POD PIERWSZE PIETRO!”

Przysiegam, ze był TRZEŹWY, a nawet siedział za kierownicą.

Rozwiazanie zagadki stada aniolow jest… tak banalne, ze psuje cala historie.

A wczoraj dowiedzialam się, ze Tesla – ten od modulacji pola i nadajników – wynalazl także BEZPRZEWODOWE PRZESYLANIE ENERGII. Utajnione przez wojsko. Ja jednak mimo uplywu lat ciagle i ciagle jestem sporą idiotką, z tych większych, które sa przekonane, ze pieniadz powinien być jednak ŚRODKIEM, a nie celem, a bogacenie spoleczenstwa ma odbywac się poprzez podwyzszanie optimum Pareto.

I w dodatku jeszcze w Warszawie, jeśli nie jedzie się zderzak w zderzak, to kierowca z pasa obok NATYCHMIAST dostaje ataku cięzkiej nerwicy i będzie się starał wpakowac przed nasz samochód.

I jak ja mam mieć dobry humor, NAWET jesli dzis PIĄTEK?

0 Replies to “STADO ANIOŁÓW”

 1. “…CALE STADO GIGANTYCZNYCH ANIOŁÓW OWINIETYCH SREBRNA FOLIA! Cala kupa ANIOŁÓW wielkosci tak POD PIERWSZE PIETRO!”
  Przysiegam, ze był TRZEŹWY, a nawet siedział za kierownicą.”

  No cóż – miał widzenie. Leon na papieża!

 2. Chcesz się, Martucha, pochwalić, że niby takie duże CYCKI masz? Nieee ma tak dobrze, rozmiar S, to ja nie pamiętam, kiedy był na mnie dobry! :o))

 3. mogłabym przebić Twójargument droga June dzast lajkt det i wygrać, ale przypomniało mi się , że mam APATIĘ… więc NIC MI SIĘ NIE CHCE… poza tym ta koszulka to na pewno jest rozmiar S wiec i tak byłaby na mnie zamała…

 4. A MI JESZCZE NIE SPROWADZILI SZKIEŁ KONTAKTOWYCH!!!!!
  I wszystkie laski na moj widok mowia IDZ DO FRYZJERA albo KUP SOBIE BLUSZER!!!

 5. Jesli nie przyznacie mi koszulki lidera, ROZPOCZNĘ GŁODÓWKĘ PROTESTACYJNĄ. schudnę i będę najzgrabniejszą wywłoką w rodzinie… tego chcecie????

 6. A propos asów, to chciałam napisać, że ja za tydzień mam urodziny, i będę bardzo starą kobietą już, i to jest dopiero TRUMF, o!
  MOJA KOSZULKA JEST I BASTA!

 7. koszulka zdecydowanie należy się mi. ja nawet chętnie bym poszła jutro do pracy, ale jej nie mam, mam za to PMSa i parę innych takich tam…np. mam dodatkowo KACA… i co? dalej mam wymieniać? mam jeszcze ASA w rekawie jakby co ktorym przebijam Was wszystkie. DAWAĆ MI TĘ KOSZULKĘ, ALE JUŻ. 😉

 8. No dobrze, Tszecia – masz zly humor, bo masz tluste wlosy. Ale przeciez zaraz umyjesz, tak? I co, i znowu bedzie zmiana lidera?…

 9. ZMOCZMY PODKOSZULKE!

  /zebra zebra zebra… o ktorej masz to mordowanie? … PODWIEŹĆ CIĘ? mogę z tobą posiedzieć jak chcesz nawet/

 10. June, oddawaj mi natychmiast tę koszulkę.
  I nawet! nawet mnie o nic nie pytajcie. Nie licytujcie się ze mną! po prostu daj mi tę koszulkę!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*