DISNEY vs WARNER BROS :)

Bo ja tak naprawde to nie lubie Disneya.
Te Disneyowskie zwierzatka sa takie DOBRE i KOCHANE i narysowane taka grzeczniutka kreska, i tak się wdziecznie ruszaja. Nawet jak ktores jest ZLE I PODLE, to wymyte, uczesane, grzecznie PODŁE i humanitarnie PODŁE.

Nic to, ze na “Krolu Lwie” ryczalam od pierwszej do ostatniej minuty i wyszlam z kina jako najbardziej zasmarkana osoba, wliczajac trzylatki. Nie przepadam za Disneyem i już.

CO INNEGO WARNER BROS 🙂

Zwierzatka Warnes Bros sa chamskie i maja poczucie humoru jak stutonowa lokomotywa. Wiekszosc kotow jest BRUDNA, ze nie wspomne o skunksie – erotomanie. Podkladaja sobie bomby, leją się deskami, wiekszosc zagran jest nie fair (no ludzie! Biednemu Kojotowi wybucha zawsze zawleczka!). Dlatego UWIELBIAM zwierzatka Warner Bros.

PODOBNO – tak slyszalam – jest jeden odcinek, w którym Kojot dogania tego cholernego Strusia – Pedziwiatra i spuszcza mu TAKIE manto, ze proszę siadac. MAM NADZIEJE, ze kiedys go zobacze.

A w ogole to chetnie bym zobaczyla filmik, na którym zwierzatka Warner Bros naparzaja te wszystkie disneyowskie Bambi z zakreconymi rzesami i grzeczne sloniki Dumbo – tylko tak porzadnie, dechą z gwozdziami na przykład. Ksiezniczkom i Kopciuszkom tez by sie moglo dostac.

Sedziowac powinna ta kotka, co zawsze jest napastowana seksualnie przez Pepe Le Swąda 🙂

0 Replies to “DISNEY vs WARNER BROS :)”

  1. Baśka, ale ta kotka to jest klasa babka, nie?
    Widać, że kobieta po przejściach, ale nie straciła wdzięku. Trochę taka fą fatal.
    Bardzo ją lubię no

  2. Ciekawe jak wyglądałby Kopciuszek w wersji Warner Bros. Lalunia udusiłaby siostry tą soczewicą co jej dały do przebierana a w stosunku do księcia zastosowałaby metodę pawic :)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*