0 Replies to “PAM PARAM, PAM :)”

 1. Długo czekałam żeby się ujawnić na tym blogu i sie doczekałam. Oto komentarze wrecz stworzone do dekonspiracji> powalcze o podium! naj naj najBEZnaDZIENIA!!!

 2. A to ja wam cos powiem i bedzie to cytata (nie cycata, klepka, zadne cycki nie wchodza w gre, nie podniecaj sie), i uwaga – zaczynam:
  “wy jestescie pojebani… wszyscy jestescie pojebani!”
  koniec cytaty.

 3. Wpada facet do apteki z wyciągniętą rozczapierzoną dłonią (pokazuje 5 palców) i woła: pięć tabletek wiagry, na wieczór zaprosiłem 5 panienek.

  Następnego dnia wpada z dwiema rozczapierzonymi dłońmi (pokazuje 10 palców). “Co, dzisiaj 10 tabletek?” pyta się pani magiste. “Nie, krem do rąk, bo nie przyszły”.

  Jestem obrzydliwy 🙁

 4. Każda porcja tiramisu w/g znanych mi kobiet jest za duża. Co nie przeszkadza im twierdzić po fakcie, że była mała 🙂 . A nawet “za”. A na maxa wypasiony w beznadziejność i to w ten oldskulowy sposób jestem ja.

 5. chwilunia!
  Marcyś, do mnie już wczoraj mówiłeś, że jestem beznadziejna!
  Ha!!! Ja jestem nabeznadziejniejsza!!!
  A Wy jesteście po prostu kiepscy! pff!

 6. zara, bo kiedyś była notka, że jakby co, to duże blondyny długonogie, to to właśnie taka, w której się kochają wszyscy chłopcy z osiedla, okropieństwo, a randki to jakaś niedzisiejsza terminologia 😉

 7. Barbarella nie próbuj sie bronić. Wszyscy wiedzą, że jesteś beznadziejna. Tylko nikt nie ma śmiałosci powiedzieć ci o tym. Ja mam odwage. I do tego stylujesz się na haniucie. TRAGICZNA jesteś wiesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*