WŁADCA KRAWATÓW

N.-san jest bardzo dobrym panem dla swoich krawatów. Przede wszystkim troszczy się o to, żeby jego krawaty nigdy nie były glodne.
Krawaty sa wdzieczne swojemu panu i jedza zdrowo. Najbardziej krawaty lubią buraczki, z zup – czerwony barszczyk, ale nie gardzą tez pomidorową. Przepadaja za surowka z czerwonej kapusty no i przede wszystkim – za pomidorami.

Z innej beczki: Mloda Zebra odraportowala mi, ze Leon Niemczyk zagral w niesamowitej liczbie filmow. W kilkuset. A to dlatego, ze z zasady nie odrzuca zadnej propozycji roli – nawet najmniejszej. Uwaza, ze jest aktorem, a aktor – to taki najemnik, który ma grac. Taki ma zawod – grac.

COS TAKIEGO!…
To chyba pierwszy aktor tak powiedzial.

Bo reszta Niesie na Barkach, Kreuje Postawy, Kieruje Przeslania, Odslania Cala Prawdę, Stosuje Srodki Wyrazu (np. gole cycki) Aby Uswiadomic Publicznosci, Ma Za Zadanie i generalnie – Spelnia Poslannictwo Narzucone Przez, nie to, żeby ich BAWILO przebieranie się w kolejne szmaty i latanie z przyjecia na przyjecie – O NIE! POSWIECAJA się, poswiecaja dla ciebie i ciebie, tak – i CIEBIE TEZ, zjadaczu kajzerki z salami, ty jesz kajzerke, a oni dla ciebie Chronia Dziedzictwo w miedzyczasie miedzy talk-show a coctail party na czesc urodzin Nokii.

Przepraszam, ale takie latanie z dzwonkiem “KLĘKAJTA! KLĘKAJTA BO ŚTUKA JEDZIE!” to ja dziekuje, wole isc do kina na ET. Sztuka to jak czlowiek sam kleka, bez dzwonka.

NO DOBRZE! Jak bylam w bazylice w Gdansku, to N. powiedzial “Zobacz, jaka niesamowita chrzcielnica” i powiedzial to doslownie na dwie sekundy przed tym, jak mialam zadac mu pytanie “NA CO KOMU FONTANNA W KOSCIELE?…”.

Żeby nie było, ze tylko na innych gadam.

Aha – ciekawe, dlaczego co druga kobieta u Sienkiewicza miala wąsy?…

0 Replies to “WŁADCA KRAWATÓW”

 1. Widzę, że nie tylko ja mam przeświadczenie, że polscy aktorzy mają skłonności do przesady i robienia z siebie męczenników…

  Cóż bywa…

  A baby z wąsami, to jeszcze nic, jak byłam maleńką dziewczynką, to w mieście mojej babci mieszkała kobieta z BRODĄ i to baaaaaaardzo długą :>

 2. Co do środków wyrazu – mam nadzieję nigdy nie oglądać cycków pana Leona.
  Może on tak łapie wszystko co leci żeby nie dać się zaszufladkować.
  A wąsy – podobno u kobiet są oznaką namiętności – a kolor brody płodności… ale to chyba u kobiet krasnoludzkich

 3. w pewnym regionie Rumunii kobieta która nie ma wąsów nie ma szans na zamążpójscie…wąsy utożsamiają siłę witalną…więc może o to chodzi?

 4. Poraz kolejny – swiete slowa Barbarello.

  Wedlug mnie wiekszosc akrorow to darmozjady, ktore nic nie robia i jeszcze sa “gwiazdamy” i maja “humory” Brr…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*