I SAMI TEGO CHCIELISCIE!

Wstaje rano. Na szafce nocnej przy lozku – ogromna czerwona ĆMA z zębami jak krokodyl.

Probuje umyc zęby. Okazuje się, że w połowie domu jest swiatlo, a w drugiej polowie – wprost przeciwnie.

Przyjezdzam do pracy, odpalam kataryne i dowiaduję się, ze – cytuję:

“Mężczyzną rozdającym jaja na lotnisku był Vitalis Pędzik z Lindenhurst.”

Aha.
To znaczy, ze…
Jestem postacią z ktorejs powiesci Philipa K. Dicka?…

Bo tak mi wychodzi, szczegolnie po obejrzeniu nowego bloga Marcysia,

Rycerze Jedi

Tjaaaa…

PS. A MArcys mowi, ze cos ze mna nie w porzadku, tylko dlatego, ze probowalam wczoraj wieczorem zrobic konika morskiego na szydelku, ale nie moge dac sobie rady z kregoslupem w ogonku! BO OGONEK JEST NAJTRUDNIEJSZY w konikach morskich!

20 Replies to “I SAMI TEGO CHCIELISCIE!”

 1. Wicie co, Eia?
  Chodźmyż pacjentkę zbadać, a potem konsultacją odbyć na osobności.
  I wtedy Wam pokażę, że jednak macie różowe okulary…

 2. Wybrałam wyrób i wyrobnikiem jestem. A co do różowych okularów, to nie zaposiadam takowych i wszystko widzę wyraźnie (z racji orłów i sokołów w ślepiach).
  Isttnie, pomysł co by szpikować pastami w to i nazad jest jakby niezły. Po głębokich przemyśleniach zgadzam się na takową propozycję.

 3. Eia… Ty młoda (cenzura) jesteś… Chrabja Cię omamił i oszwabił, bez coż i nie widzisz, że to zgorzkniały tetryk. Ale – jak to mówi minister zdrowia psychicznego i wszystkiego najlepszego – wyrób należy do Ciebie…
  Zaś w płukaniu żołądka sens głębszy jest – wszak będzie musiała dwa razy znosić pasty filipowe: raz tam i raz z powrotem, a to nie wuzetki i grzybki, co miękko wchodzą i miękko wychodzą i w obie strony smakują tak samo.
  No i co Ty na to? Niezły pomysł z tym płukaniem, nie?

 4. Zamknij gębę wieprzu na temat Chrabjego, Ty niegdyś ran jego całować. Więc zamilknij i się już nie kompromintuj.
  Zdecydowane NIE, jeśli chodzi o płukanie żołądka Barbarelli. Nie po to, zapisałam żarcie Filipa, byś teraz lekkomyślnie wszystko wypłukiwał. Ba żreć te jego Pasty Nie Z Tej Ziemii i cierpieć wieczyste katusze. Rzecz jasna wszystko to, w celach rehabilitacyjnych!

 5. Ze mnie już wyrosło… a to podsumowanie zgreda – to w imię zasad (cenzura)… W kwestii durnia – proszę się skonsultować z moim pypciem na języku.
  Barbarelli Gość Niedzielny? A może radio-co-ma-ryja 24 ha na dobę? Elektrowstrząsy? Koniecznie! 6 razy dziennie – na zmianę z płukaniem żołądka!

 6. Alias! Ty Nic Dobrego Z Ciebie Nie Wyrośnie. Od Chrabjego, z łaski swojej, to się odstosunkuj. Durniem jesteś i tyle.
  Jeśli chodzi o Barbarellę, to dodatkowo proponuję zaordynować dietę wegetariańską (najlepiej kuchnię Filipa), pijawki, ale nie częściej, niż 5 razy dziennie pod językiem, elektrowstrząsy 1-2 razy w tygodniu i lecznice podawanie do czytania Gościa Niedzielnego.

 7. I co ty (cenzura) wiesz o obrażaniu?
  Chrabja jest stetryczały zgred, to wątpliwości nie ulega – możesz być innego zdania, ale to z powodu zaślepienie i różowe okulary…
  Jeśli zaś o Barbarellę chodzi, to nie wiem czy nie przydałyby się jeszcze bicze szkockie – ale TYLKO z zimnej wody + zawijanie w mokre prześcieradło + lewatywa (prawa też może być) + chinina.
  Trzy razy dziennie!

 8. Te alias! To, że azję z Toba robię, to nie daje Ci prawa do orażania Chrabjego, całuj psa w nos głąbie!
  Ale jeśli chodzi o Barbarelle, to istotnie, sam prawda wypływa z ust Twych. W kaftan babę zawinąć, pawulonem naszprycować, po kształtnej główce ze dwa razy strzelić, gębę zakneblować i do domu bez klamek bezterminowo wsadzić, a każdą rzecz, którą dotykała, każdego człowieka, z którym się kontaktowała profilaktycznie poddać kwarantannie.

 9. Chrabja, choć zgred i sklerotyk, rację miewa – Barbarella kwalifikuje się do lecznictwa zamkniętego.
  I to w kaftanie bezpieczeństwa.
  Bezterminowo!

 10. Jezusie maryjo ! ale dawno nie dziergałam….no chyba na zajęciach takich w szkole podstawowej ? A koniki morskie ? i to na szydełku ? a może jak zgubisz co trzecie oczko to ci wyjdzie ?
  ten cały kregosłyp , ogonkiem do przodu ?

 11. A bo może z tymi konikami to jest tak,że skoro to Panowie Koniki wydają na świat małe Koniki,to i tak ciężko jest im w tej roli..a jeszcze dać się wydziergać na szydełku?!?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*