O TYM, ZE JEDZIEMY DALEJ

 

No nie dadzą, nie dadzą człowiekowi zapomnieć, że się zestarzał. Od rana SMS-y, życzenia, szampan i dziwki (tzn. na chwilę obecną, jak mówią politycy, zamiast szampana i dziwek występuje gościnnie twarożek z oliwką, ale nie uprzedzajmy faktów).

A mnie cos we łbie pękło chyba, bo mam DOBRY HUMOR. A nie doła, jak zazwyczaj w takich okolicznościach. Bo ten… DOŻYŁAM. I nie dość, że dożyłam, to jestem cała, trochę owszem tłusta, i zaraz sobie kupię buty. Bo jak by to było, nie kupić sobie butów w urodziny! Widział kto taką herezję?…

Widocznie to już takie starcze zmiany w mózgu, że się człowiek raczej cieszy, niż na odwrót. Podoba mi się to i mam nadzieję, że zmiany będą postępować.

Z życzeń urodzinowych to mam kilka, ale jedno bardzo: żeby była druga część „Prometeusza”, a w niej – więcej naszych kochanych alienów, a mniej tych nerwowych łysych niebieskich. Co oni tacy wkurzeni cały czas! Chyba mają zaburzenia przysadki, na co wskazywałby ich wzrost i nerwica. (Choć w sumie tego z końcówki nawet rozumiem, ja tez jestem dość wkurzona, jak mnie budzą). Aha, i ta, co poszła w świat z przeciętym brzuchem i głową w torbie, to jednak jej nie lubię.

Czyli wszystko jasne i jedziemy dalej, tak?

 

17 Replies to “O TYM, ZE JEDZIEMY DALEJ”

 1. Pingback: O TYM, ZE JEDZIEMY DALEJ | barbarella | Finanse-Bankowe.pl | Porównaj konto bankowe, oszczędnościowe, firmowe, Kredyt hipoteczny, gotówkowy, Lokaty, Pożyczka bez bik.

 2. Wszystkiego najlepszego od starej (dosłownie) ale wiernej czytelniczki! I życzę II i III części Prometeusza (sobie też). I jeszcze wielu obuwniczych promocji oraz miękkich zapiętków (oj, to istota rzeczy- wiem co mówię) życzę!

 3. Barbarello!- Wszystkiego dobrego w tak szczególnym dniu, a toast wzniosę na pewno bo będę dziś w odpowiednim ku temu miejscu (Multibrowarze:)) i choć to tylko piwo…zdrowie Twoje wypić należy:))Pozdrowienia z Białegostoku.

 4. Wszystkiego najlepszego!
  Moja babcia mi mowila, ze za nic w swiecie nie chcialaby by byc znomu nastolatka, a ja patrzylam na nia z takim zdziwieniem. Teraz widze, ze kobieta miala racje.
  Dziwki juz sa?

 5. Sto lat, sto lat….i pieniędzy….bo jak powszechnie wiadomo kto ma pieniądze ten ma zdrowie, urodę i miłość. Zdrówko się z Tobą kieliszeczkiem!!

 6. Skoro masz urodziny, to przyniosłam Ci nowy serial do oceny 😉 Nie ma trupów itp. ale wczoraj trochę się pośmiałam. Nazywa się to to “Go on” i rolę główną gra tam Matthew Perry. Daje czadu, ale inni też 😀
  Możesz sobie obejrzeć online na iitv.info, ale dopiero wystartował, więc są dopiero 2 odcinki po 20 minut.
  A z okazji tej okazji to życzę Ci dużo wina, fajnych kobiet 😀 i śpiewu (np. pająki mogą Ci coś zaśpiewać, niech no nawet będzie to Buena Vista Social Club lub coś równie odjazdowego :D).

 7. Już nie MARUDŹ :))) Baw sie i tańcz! Dożyłas tak sędziwego wieku, więc jest co świetować!!! Juhuuuu!
  Dużo dziwek, cygar wonnych hawańskich i szałowej zabawy życze Ci ja :-***
  J. dokłada swoje: dobrej kondycji galopującej wciąż wyobraźni! ;-*
  Wampirzak też by coś poyczył Cioci, słowo, ale siedzi do obiadu u Babci.

  BUZIAKI (*>*)

 8. ponoć jest też tak że jak się rano wstanie i nic nie boli ani nie wkurza to znaczy że się już nie żyje;) ale u Ciebie widać odwrotnie – czego życzę raz jeszcze no bo w końcu już kiedyś tu ogłaszali że masz urodziny hehe
  samych najlepszych – pająków co tańczą kankana, alienów, inspektorów twardzieli, kolejnych odcinków i sezonów, butów, bikini, hiszpańskiego jedzenia w nadmiarze no i tej drugiej części też:)

 9. powodzenia – i najlepszego:) Ta droga tak ma, im dalej tym weselej. Hm. no, przynajmniej do mojego punktu – a liczę, że tak się będzie rozwijać…;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*