BEDZIE DZIS KTOS W DOMU?

Pukanie do drzwi. Otwieram.
Fakt – potargana, ale w dresie. Nie w piżamie. Owacje dla mnie.

– Przyszlismy zamontować właz do kanalizacji i stopnie…  – przerwa, pan zmierzył mnie od góry do dołu – Będzie dziś ktos w domu?…

Jak to BEDZIE KTOS W DOMU?
A JA to co?
POLTERGEIST?…

Ja juz kurwa po prostu nie wiem, i jak ja mam traktować POWAŻNIE moje zycie, skoro MNIE nikt tak nie traktuje, od pana od kanalizacji począwszy!

Normalnie zaraz tam do niego pójdę i powiem "A ja… A ja… A ja to moge pana zatrudnić i wyrzucić na pysk!" (po czym rozpłacze się i ucieknę).

Nie no…

0 Replies to “BEDZIE DZIS KTOS W DOMU?”

 1. Zawsze trzeba odpowiadać, że mąż jest na górze. Teraz różni panowie przychodzą i staruszkom zabierają ostatni grosz.

 2. A wolałabyś wyglądać na taką, z którą można rozmawiać o kanalizacji? Bo prostu od pierwszego spojrzenia widać, że jesteś lejdis- stworzona do leżenia na szezlongu z ciekawą książką i winkiem- a nie tam kanalizacja.;)

 3. a może przez to, że nie byłaś w piżamie tylko w dresie on pomyślał, że gdzieś wychodzisz, dlatego zapytał, czy ktoś będzie w domu?:)

 4. Zdecydowanie DUCH!!!

  POza tym to było takie “czy bedzie ktos z kim by można było POROZMAWIAĆ O KONKRETACH bo z panią to raczej nie widzę sensu…”

  No.

 5. nas regularnie nachodzą naganiacze telewizji cyfrowych. zazwyczaj otwiera mąż, panowie grzecznie zagajają: chcielibyśmy porozmawiać z głową rodziny/gospodarzem domu/itp. na co małżonek odwraca się w głąb domu i woła: Kochaaaanie, do ciebie!!!

  Panowie baranieją i przygotowana z góry gadka na temat szerokiego wachlarza kanałów sportowych jakoś nie brzmi przekonująco 😉

 6. Wiecznie mloda Barbarello – wzial Cie za dziewczynke wychodzaca do szkoly. Mi sie tez to zdarzylo jakies 3 lata temu i jak gosc zapytal czy sa w domu rodzice to umarlam ze smiechu!!!

 7. ja widzę dwie opcje:
  1) bez makijażu wyglądasz jak duch zmarłej dziewczynki (ja tak wyglądam, więc wiem o czym mówię …)
  2) wyglądasz tak młodo i szczupło, że Pan wziął Cię za żywą dziewczynką wychodzącą do szkoły (hejt ju bicz …)

 8. buuhaha..a może ten pan chciał Cię gdzieś zaprosić (zmierzył Cię i może spodobałaś mu się:))))i dlatego pytał czy ktoś będzie w domu. Inna opcja jest taka ,że może przystąpi do szturmu w domu…i sprawdzał pole działania:P

 9. Do mnie przyszedł pan z ankietą na temat usług carrefoura. A kiedy grzecznie odmowiłam świadczenia w tej sprawie twierdząc, że jestem zajęta – zapytał z naganą.
  ” a CO pani takiego robi, że jest pani zajęta – patrząc z naganą na mój szlafrok.
  dobrze mama mówili, żeby nie otwierać obcym

 10. Nieopodal to nie, ale to by było ZBYT oczywiste, prawda? Może oni przyjęli taktykę “trochę więcej roboty, ale nikt nas nie będzie podejrzewać” i drążą do banku w Białymstoku? Albo w AUSTRALII?… Wyglądają na pracowitych.

 11. nie no pan,kulturka, dedukuję iz on myslał ,ze skoro w dresie to pewnie lecisz cos uprawiac:) np jogging? moze on taki myślacy był i wymyslił,nastepnym razem obowiazkowo w piżamie otwieraj,przynajmniej wiadomo ,ze jestes w domu:)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*