RATUJMY ŚWINIĘ!!!!!

 

Jezus, Maria, Paris Hilton kupiła sobie świnie miniaturkę, trzeba cos z tym zrobić! Zorganizować jakąś akcję, odbić jej tę swinię!… Tak nie może być, mało jej psów?…

 

Z kolejnych atrakcji – słyszałam nowa piosenkę Chylińskiej.

CZY ONA OSZALAŁA?

Hanka mówi, że tak to jest, że jak kobieta za dobrze wygląda, to jej odpierdala.

 

(Nie napiszę notki o karmieniu piersią, albowiem jest to dla mnie temat TAK abstrakcyjny, ze równie dobrze mogłabym pisać o karmieniu łokciem albo kolanem. Nawet bym nie wiedziała, od czego zacząć).

 

Jak spadnie ten zapowiadany śnieg z deszczem, to już naprawdę emigruję. Wczoraj po prognozie pogody już chciałam się iść pakować.

 

Co powiecie na tegoroczny werdykt Szwedzkiej Akademii Królewskiej? W ogóle bardzo mnie bawi nagroda pokojowa imienia twórcy dynamitu, to po pierwsze. Po drugie – nie wiem, czy jeszcze cokolwiek mnie zdziwi po tym, jak pokojowa nagrodę dostał Al Gore za ostrzeżenie świata przed pół-człowiekiem, pół-niedźwiedziem i pół-świnią… Ups!… Przed globalnym ociepleniem, oczywiście.

 

N. mówi, że Obama nie dostał igrzysk, to dali mu Nobla. Na otarcie łez. Podobał mi się tez komentarz, że to na zachętę, jak ten puchar dla dziecka w „Misiu” – „Za zajęcie pierwszego miejsca”.

 

Już wszędzie koniunkturalizm, jak słowo daję. Nawet w Noblu.

 

Boli mnie pierwsza krzyżowa.

 

8 Replies to “RATUJMY ŚWINIĘ!!!!!”

 1. a ja lubię Chylińską bo ona bez obciachu przyznaje się, że kochała się w Tomasie Andersie z Modern Talking a ja też się w nim kochałam 🙂 (co mi płynnie przeszło w miłość do Dezertera…) i a co, jej to nie wolno sobie zaśpiewac jakiegoś tańcującego kawałka? płaci podatki i wolno jej 🙂 i lubie ją za jej uśmiech i śmiech i że dzieciaka ze sceny potrafi przytulić i wogóle ją lubię.

 2. o bosz i o co ten cały szum – przecież powiedział że odda całą nagrodę na cele szczytne, głupi nie jest wie że dostał ja nie wiadomo za co…….

 3. W pewnym komentarzu czytałam, że jak przywódca ZSRR dostał pokojową Nagrodę Nobla, to za rok ZSRR już nie było…… To myślicie, że to działanie celowo dywersyjne?
  Chylińskiej też nie byłam w stanie wysłuchać. Nawet komentarz pierwszy raz w życiu niepochlebny napisałam….. No skundliła nam się baba i tyle!!!!! Ja ten wygląd gibającej się barbii nawet bym wybaczyła, ale tego głosu, nie wiadomo czyjego….. takiego jak tysiące……. Pewne rzeczy są nie do przeskoczenia!!!! I nie do zaakceptowania…. Pozdrawiam

 4. Co za ludzie, cieszyc sie z Nobla dla Obamy trzeba. To dobry znak przed nastepnym rokiem, gdzie nagrode zbiorowa dostana polscy politycy.

  A swinia Paris Hilton? No coz, przynajmniej nie bedzie jak z pieskami, jak jej sie znudzi, to bedzie miala chociaz schabowego

 5. Tyli czasu sie ubiegam, moze byc kuchenna, łazienkowa, jaka tam, A ten hop i ma, ta jego to taka bardziej bym rzekła salonowa.
  Ja tam uważam, ze to czysty rasizm. Nagroda pokojowa dla uprzywilejowanej karnacji. Zgłoszę gdzieś, tylko… dzie?

 6. Zgłaszam się na ochotnika do akcji odbijania świni. Zachowała mi się w szafie czapka-kominiarka mojego brata, w sam raz na taką imprezę.

  A poza tym to nie zgadzam się na żaden śnieg, bo nie mam butów na zimę i postuluję, żeby zimę wstrzymac do czasu aż je sobie kupię. Biorąc pod uwagę zbieżność mojego gustu z tym, co jest w sklepach, to moglibysmy mieć globalne ocieplenie do czasu aż stracę wzrok ze starości.

 7. oj tak zgadzam sie ze wszystkimi wyszczegolnionymi aspektami dzisiejszej notki:) mnie wszystko opadło słuchajać, nie calej nie dałam rady a próbowałam 2 razy, nowej Agnieszki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*