OH MY GOD, JAK DOBRZE ZE TO PIĄTEK

Lubie jesień (STARSZE PANIE LUBIA JESIEŃ). Lubie piatki.

Wsadziłam sobie dziś rano w oko czarną kredke, jak Mann puścił „Soul Dracula”.

Pod koniec „You’ve Got Mail” jest taki kawałek, jak Tom Hanks namawia Meg Ryan, żeby nie szła na randkę z tym kolesiem z Internetu (którym jest), tylko z nim, i mowi jej, ze będzie im ze sobą zajebiście i nie będą się o nic klocili, a Meg mu na to, ze najwyżej o to, jaki film obejrzec wieczorem, a Tom jej na to, ze kto się o to kloci. To jest oczywiście bardzo wzruszające (zawsze placze na końcówce JAK BÓBR). Z tym, ze np. MY się kłocimy.

O film wieczorem.

Prawda jest taka, że ja najchętniej oglądałabym w kólko „Między słowami” albo Southpark, od czasu do czasu „Love actually”. N. woli kino moralnego niepokoju, jako to: TERMINATOR, PREDATOR, TOŻSAMOŚC BOURNE’A, RONINA i SZKLANE PUŁAPKI, generalnie wszystko, co ma na okładce Bruce’a Willisa, rewolwer, miecz samurajski, mężczyzn w mundurach wojskowych i / lub Airforce One.

Ja generalnie mogę od czasu do czasu obejrzec jakąś rabankę, czemu nie, ale na miły Bóg, nie 238765 raz „Tożsamość Bourne’a” oraz nie „Szklana pułapke 1” bo mi się myla ci wszyscy blondwłosi Niemcy i nie kumam, dlaczego np. wrzucają do szybu windy monitor, przywiązany do krzesła.

Najbardziej lubię, jak N. cos przeskrobie albo kupi sobie cos do roweru (ma zabronione, bo wymienił w swoim rowerze już wszystko oprócz ramy i w zasadzie może skręcic DRUGI ROWER) – wtedy sytuacja jest jasna, prosta i klarowna – ZA KARĘ JA WYBIERAM FILM i oglądamy cos wartościowego, tak? (na przykład 6 raz w tym tygodniu „Miedzy słowami”).

Często idziemy na kompromis i oglądamy nowy film, który wlasnie kupiliśmy w MM (który JA wybrałam, hehehe).

Tak, że romantyczne komedie sobie, a życie sobie, co zresztą zawsze powtarzałam (oprócz tego, ze MĄŻ EMMY THOMPSON NIE PRZESPAŁ SIE Z TA FLĄDRĄ).

PS. Kto wymyslił te reklame „SYTUACJA JEST CZYSTA – JA BRUDZĘ, ONA PIERZE”? Chce mu wyrwać flaki.

0 Replies to “OH MY GOD, JAK DOBRZE ZE TO PIĄTEK”

 1. ale w sumie jak się przespał, to znaczy że nie był dośc fajny nie? co więcej mógłby, ale czy on te wyrzuty przeżyje, które będzie miał, bo ta laska przy Emmie, ala co ja bedę tłumaczyc…

 2. to o filmach to chyba ja napisałam;-) o sobie i o małżonku, dla którego bruce wilis to superhero a dla mnie maż Emmy na pewno zmadrzał i się nie przespał (ktoś mi porysował płytke i skacze na scenie wyławiania kartek z jeziora:-(((((((

 3. Normalnie wstaję o 6:12. Tylko w piątki, od 3 tygodni, zrywam się o 5:58 i biegnę radio włączyć, żeby ani słówka Pana Manna nie przegapić. A “Soul Dracula” jest jak podróż w czasie… piekna podróż w czasy kiedy człowiek był młody i głupi.

 4. => apple-pie
  ni… poddać się psichonalazie na okoliczność, bo to się może przerodzić w potterofrenię, a wtedy pomogą tylko elektrowstrząsy

  => change
  ja z kolei – o ile nie jestem do telewizora tyłem, bo akurat siedzę na katarynie – mam zwyczaj wyłączania dźwięku w lekramach; na to hasło zwrócił mię uwagę niejaki .barman (znaczy barman z kropką), którego ono hasło zdecydowanie zbrzydziło

 5. haha moja droga, no specjalnie nie napisalam u siebie, ze sie oczywiscie PRZESPAL, bo czekalam na Twoja inicjatywe.

  a ja bym jeszcze mogla w kolko gladiatora, breavhearta i lord of the rings.

  i ostatnio cindirella man i walk the line. i nie wiem czy bardziej kocham russela czy phoenixa.

  (dominic jest poza klasyfikacja, jako tzw CZARNA OWCA :-))

 6. jak pierwszy raz usłyszałem to “kochaj albo zwróć” (mam dziwną manierę stania tyłem do tv, więc z reguły więcej słyszę, niż widzę), to byłem święcie przekonany, że to jest jakaś nowa reklama serków. jak Boga kocham.

  a swoją drogą, zazdroszczę wam problemów, naprawdę. zmieniłby się wam światopogląd już po 2678 emisji “mój brat niedźwiedź II” 😉
  nawet Baśka pokochałaby blond germańców z Die Hard 😉

 7. apple-pie – zdecydowanie potterofilia i to w stadium zaawansowanym
  ale nie martw się – to się da leczyć

  Baśka! a kto wymyślił hasło “kochaj, albo zwróć”?
  mię się ono jakoś womitalnie akurat kojarzy, co miałoby pewne uzasadnienie po przepuszczeniu mówiącego te słowa via wirowanie na 1800 obrotów

 8. moge wyprac. serio. MOGE?
  ja dostaje filmami typu
  “Nikotyna” (siedzialam z twarza w rekach i mamrotalam “ale mi wisisz. wisisz mi cztery romantyczne komedie pod rzad. ale mi wisisz”) albo “Whisky”, a ja jestem prosta i potrzebuje prostego pokarmu dla mozgu. Love Actually siedem razy a pozniej Pokoj z widokiem i tak wkolo wojtek.
  Powiedz, ze masz urodziny to Ci powiem, ze sie nie przespal:)

 9. po pierwsze primo – pragnę donieść, iż jestem pierwsza, o mamo!
  po drugie primo – cos ostatnio oglądam w kółko 3 części harry,ego potter,a. czy jest na sali frojd? czy może powiedzieć co mi dolega w związku z tym potter’em?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*