STRASZNE WYZNANIE I REKLAMY KONTEKSTOWE


Dziękuję. Jest cieplej i wszyscy zadowoleni.

(Właśnie reklama na guglu mi wyświetliła "Włoskie Lody Ekologiczne" – jakieś faken lody z SOI I RYŻU, heloł? – a zaraz pod tym – "Problemy z jelitami" – dość logiczne).

Teraz się przyznam do czegoś okropnego.

Mianowicie.

(Ale to będzie naprawdę CIEMNA STRONA mojej osobowości, więc proszę położyć dzieci spać i odwrócić pluszaki tyłem do monitora).

Gdyby były możliwe podróże w czasie, to bym wróciła do roku, w którym powstała "Autobiografia" i anihilowała zespół Perfect.

Macie tak, że jak słyszycie jakąś muzykę, to krew wam się ścina w napalm, a uszu się dymi? To ja tak mam z Perfectem. Nie miałam lekko na osiemnastkach, o nie. W kółko leciało jakieś tańcze, pomarańcze, jego mać, ale naprawdę, NAPRAWDĘ słabo mi się robiło na dźwięk tego pierwszego charakterystycznego akordu, bo wiedziałam że za chwileczkę, za momencik usłyszę to cholerne "Miałem dziesięć lat…"

JAK JA NIE ZNOSZĘ TEJ PIOSENKI. 

Pamiętam, jak mi kilka lat starsze koleżanki tłumaczyły, że dla nich to jest HYMN POKOLENIA i w ogóle dlaczego ich nie wielbię. No nie wielbię! Manaamu też nie wielbię, ale przynajmniej mi nie skręca jelit na kształt ringu Monte Carlo, jak słyszę ich w radio. W dodatku ja NAPRAWDĘ mam pojemny gust muzyczny, TSA nawet lubię, niech im tam.

A Perfectu nie daję rady. 

Może oni emitują jakieś poddźwięki, na które jestem wrażliwa, coś jak trzymanie grubego koca między zębami (BRRRRRR) albo przeciąganie paznokciami po grzbiecie złożonej kartki (AAAAAAŁAAAAAA). 

No. To już wiecie – nie lubię owoców i Perfectu. Wolę pająka w wannie, niż Perfect. 

Oho, pojawiły się nowe reklamy – "Własny Chleb Już Piekłaś?" (a w mordę chcesz?… – od razu mi się skojarzyło) oraz "Obleśne żarcie – potrawy, których nie odważysz się zjeść" – jupiiii! Coś dla mnie! Jaky co, to zapraszam (oblesnezarcie.pl)

Aha, i dostałam maila, że bloga mi przenoszą na wordpressa. Mam się bać?…

 

21 Replies to “STRASZNE WYZNANIE I REKLAMY KONTEKSTOWE”

 1. oooo ja wiedziałam że to pokolenie moje było stracone, skoro hymn taki miało….
  ja mam podobnie jak słyszę:
  ‘chcemy być sobą WREŚCIE’

 2. Kochana moja… że się tak bezczelnie spoufalę. Jak ja niecierpię Autobiografii!!! I myślałam, że sama jestem na tym świecie. A tu się okazuje, że jest nas więcej. Uffff…. :D:D:D

 3. lody nei moga byc z ryzu i soi, wtedy lepiej juz isc na sushi z sake!!!!! a co do autobiografii: mialem 10lat gdy pierdoln…we mnie fiat!

 4. W czasach kiedy grał Perfekt, grał też zespół, którego NIC nie przebije nawet aautobiografia
  Był to mianowicie zespół Bank – “Ciąglę ktoś mówi coś” …

  No ja pierdolę do dzisiaj mam ciarki a minęło już dwie dekady
  PErfekt to małe miki – wierzaj mi

 5. To ja tak mam z Bajmem i Beatką w ogóle, jak ją słyszę to mam ochotę mordować niewinne kocięta itp. Brrr, nawet na samo wspomnienie mnie otrząsa.

 6. Ja tak mam z “Killing me softly”, które jakiś czas było wielkim hiciorem. Jak słyszę to kwakanie, to wszystkie włosy mi się jeżą 🙂

 7. W cieniu wielkiej góry – budki suflera, nie ma nic bardziej mordennogennego dla mnie. już chyba wolałbym słuchać feela.

 8. Absolutnie Budka Suflera przebija wszystko! Włączają mi się mordercze instynkty jak tylko słyszę pierwszy akord jakiejkolwiek piosenki, że już o głosie pana Cugowskiego….

 9. Uśmiałem się bo podobnie miałem z Lambadą. W czasie kiedy był to hit nad hitami dorabiałem sobie stojąc w soboty na jednym z ryneczków z ciuszkami. Z reguły słyszałem Lambadę z trzech, czterech magnetofonów równocześnie- masakra.
  I ciekawostka, niedawno usłyszałem ją w radiu i ups, nawet całkiem fajna melodia znaczy uczulenie przeszło :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*