ZENEK, TO NIE TEN. ZENEK, TO NIE TEN IDIOTO!

Jest ten świerszcz.
To nie był omam.
Zagrał nam wczoraj Czajkowskiego do kolacji.

Co jedzą świerszcze?…

(Ja nie wiem, dlaczego ta przyroda sobie MNIE upodbała i się znęca i pakuje do mieszkania – CZY JA SIĘ WPYCHAM np. mrówkom do mrowiska albo nie wiem… Szpaczkom do budy?…)

Oraz boli mnie głowa.

Oraz oglądaliśmy wczoraj GALAXY QUEST – bardzo głupi film, który jednakowoż uwielbiam (mój mąz oczywista przez cała projekcję wpatrzony był w cycki Sigourney Weaver, zwłaszcza pod koniec, kiedy jej się mundur podarł). Najbardziej lubię kwestię małych, zielonych stworzonek: „Wygląda jak dziecko… WALNIJMY GO KAMIENIEM W GŁOWĘ A POŹNIEJ ZJEDZMY!”.

Melduje uprzejmie, ze w klapkach EMU chodzi się cudownie. Jakbym miała na nogach dwie puchate chmurki.

(Oraz razem z klapkami EMU kupiłam sobie złote balerinki z brokatu ale ciiiicho! NIE MÓWCIE NIC MOJEMU MĘŻOWI przed którym je SCHOWAŁAM – ledwo biedaczek przeżył te klapki, gdybym go zaatakowała do kompletu brokatowymi balerinkami, mógłby dostac zawału albo – co gorsza – wywalic mnie z domu, a noce już jednak chłodne).

21 Replies to “ZENEK, TO NIE TEN. ZENEK, TO NIE TEN IDIOTO!”

 1. Haaaaaaaaaaahahha NIE TE, NIE TE!
  Moje to KLAPUTKI 🙂 Ale bardzo podobne.

  Poza tym… NATYCHMIAST przestancie mnie ŚLEDZIC bo sie z wami rozwiodę!

 2. To się nazywa szczerość małżeńska. A potem te rozwody. Dramat. A ni emożna to powiedzieć uczciwie. Miałam chwilę słabości. Jak kocha, to zrozumie.

 3. Świerszcze jedzą np. jabłko:) Plasterek znaczy. Albo świeży ogórek.
  Syn koleżanki ma jaszczurkę, która z kolei je świerszcze. Karmią wieczorem i jaszczurkę i świerszcze. Niezły łańcuch pokarmowy.

 4. też idę mieć postulat – fotografuj minę N. w momentach, kiedy prezentujesz mu takie EMU czy inne brokaty

  nie wiem, czym żyje świerszcz, ale u mię, w moim betonowym baraku przetrwał całą zimę w łazience – w okresie, kiedy pełno było faraonek; może je właśnie sobie serwował saute i z rożna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*