O JAMNIKACH NADAL, BO TO WDZIĘCZNY TEMAT

N. przywiózł tym razem z Japonii wspaniałą herbatę… o smaku konia. Co prawda nigdy nie piłam naparu z końskich jabłuszek, ale dokładnie taki aromat miałam w gardle i w nosie. Zadbana końska stajnia (wiadomo że zadbana, w końcu z Japonii). Chyba jednak pozostanę przy moim plebejskim Dilmahu, a ten rarytas odłożę dla gości.

A powodzenie w interesach może przyjść z niespodziewanej strony.

– No i siedzimy na kolacji z ich głównym szefem – opowiada mi – i on w pewnym momencie wyjmuje telefon i mówi „A to moja najbliższa rodzina”. I pokazuje mi zdjęcie żony i pięciu jamników! No to już wtedy wiedziałem, że raczej się dogadamy.

Nasza najbliższa rodzina (w liczbie sztuk jeden i uważam, że to skandalicznie mało!) od kilku dni znika na całe godziny i pilnuje podejrzanej dziury w trawniku. Jak nic nornica albo jakieś nowe narzędzia kontroli skarbowej, bo skąd nagle dziura na środku trawnika?

Robiłam ostatnio porządek w poczcie i naszło mnie na przeglądanie spamu. A tam – kup odkurzacz, kup ubezpieczenie, kup nowe konto z planem emerytalnym, zadbaj o zdrowie swojego pęcherza…  I ani jednego maila o np. powiększaniu penisa! Już wiecie co – kiedyś dostawałam ciekawszy spam.

 

8 Replies to “O JAMNIKACH NADAL, BO TO WDZIĘCZNY TEMAT”

 1. U mnie, jak się zeszli kociarze, to zapomnieli, że spotkanie miało inny cel (techniczny raczej), niż wymiana zdań na temat karmy, sierści i tego, jak który kotek lubi byc głaskany…

 2. Idealny partner do biznesu, z nim to sie na pewno uda :)))

  A spam ostatnio mialam cos tak: “Brzuch Tluszcz Zabij Teraz Chce” , jakos tak to lecialo, wszystko duzymi literami.

  • Aha, a ja wiem co w tej dziurze jest! Ona tam mój weekend schowala! Bo ktos mi go zabral, zezarl, schowal, a nie wiedzialam kto – choc podejrzewalam jakiegos jamnika, owszem.

 3. nie narzekaj, mogłaś dostać ochnaście wiadomości typu “twoje stopy bez grzybicy od dziś!!!” albo “natychmiast pozbądź się łuszczycy dzięki mnie”….

 4. No patrz, a ja właśnie dzis mam „zyskaj dłuższą, mocniejsza erekcję” Tylko czy to możliwe, jeśli nie powiększyłam jeszcze penisa? Tyle pytań…

 5. Jaki lajf, taki spam, chciałoby się filozoficznie westchnąc.
  U mnie glownie:” czekam na telefon”, “dlaczego się nie meldujesz”, “ważna wiadomość” od: Sandry, .Christel, Thomasa czy innego Svena i tak po 20 w ciągu dnia.
  Ja tak swoja droga dogaduje się na tle kotów, to lepiej działa, niż dzieci, bo na tle dzieci często włącza się konkurencja;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*